návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Chodí Gabrielle Hecl s tímto populárním blogerem? Máme tu snad další hvězdný youtuberský pár?

Má známá youtuberka opravdu nového přítele?
Vydáno: 05.01.2017
S kým chodí Gabrielle Hecl?
Autor: instagram.com a facebook.com S kým chodí Gabrielle Hecl?

Gabrielle Hecl patří mezi naše nejznámější youtuberky. Svůj milostný život ovšem po rozchodu s Johnym Machettou drží tak trochu pod pokličkou. I přesto se nám ovšem díky jedné z našich čtenářek podařilo vypátrat, že půvabná internetová hvězdička možná už nějakou dobu není tak úplně sama.

Youtubeři natočili vánoční song.

VIDEO: Gabrielle Hecl útočí s vánočním songem plným slavných youtuberů! Je lepší než loňský slaďák Teri Blitzen?

Jejím novým partnerem je údajně zpěvák a rapper Danny Hnátnický. Jeho jméno vám možná nic neřekne, už nějakou dobu se ovšem svými covery slavných hitů snaží prosadit na hudebním poli. Ani na tom internetovém ale není devatenáctiletý mladík žádným nováčkem. Je totiž poměrně úspěšným blogerem, který má mezi youtubery nejspíš hodně kontaktů. Zúčastnil se totiž například nedávné youtuberské akce Craftcon v Brně.

O románku se pak začíná mezi jejími příznivci šuškat čím dál víc a jedna z fanynek nás upozornila na údajný důkaz. Oba se totiž tak trochu rozvášnili během konverzace na Twitteru, kde vzpomínali na uplynulého Silvestra. A jejich lichotivá slova a řada srdíček nasvědčují tomu, že by mezi nimi mohlo být i něco víc, než jen obyčejné přátelství. Pár sice po chvíli celou konverzaci raději smazal, naše čtenářka ovšem i tak stihla jejich vášnivá slova zdokumentovat. Že by se nám to začal rýsovat další slavný youtuberský pár, nebo jsou Gabi s Dannym jen velkými kamarády?

 

Bude ze slavné youtuberky úspěšná zpěvačka?

VIDEO: Bude z youtuberky Gabrielle Hecl slavná zpěvačka? Poslechněte si její povedený cover světového hitu!

Článek je zařazen v: nový přítel , Gabrielle Hecl , exkluzivní

reklama