GALERIE: Má sexy Anna Šulc nového kluka? Slavná youtuberka prý chodí s půvabným hokejistou

Jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek měla ve vztazích vždycky smůlu. Zlomí její prokletí údajný nový partner?

Anna Šulc patří už několik let mezi nejsledovanější a bez debat také mezi nejvíce sexy youtuberky u nás, která na Instagramu atakuje metu milionu sledujících. Jenže zatímco její internetová dráha vychází na jedničku, ve vztazích měla dlouho smůlu. O svým klucích sice na sociálních sítích nikdy moc nemluvila, nejednou si však posteskla, že je sama. Před několika měsíci se spekulovalo o tom, že tvoří pár s tiktokerem Luktumou z třetí řady LIKE HOUSE, i z toho však nakonec sešlo. Jenže nyní se zdá, že se po boku Aničky začíná objevovat nový sexy krasavec.

Šíří se totiž spekulace, že Anna Šulc tvoří pár s mladým hokejistou a tiktokerem Vláďou Hruškou. Po sociálních sítích koluje jejich společná fotka, kde se dvojice drží za ruku, v poslední době si velmi aktivně vzájemně komentují příspěvky na Instagramu a youtuberka se už stačila objevit i v jeho tiktokerském videu.

@

♬ -

Mnozí tak mají jasno a sexy youtuberka si k sobě konečně našla neméně půvabnou polovičku. Jsou to pak necelé dva měsíce, co Hruška oznámil na sociálních sítích rozchod se svou bývalou přítelkyní Natálkou a zdá se, že za ní brzy našel náhradu. Ani jeden z dvojice však údajný vztah nepotvrdil. Našla Anna Šulc tedy konečně velkou lásku, nebo půjde o pouhý románek? To asi ukáže až čas.


Přečtěte si také