Youtubeři

23. listopadu 2020 13:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Největší hvězda TikToku překonala neskutečnou metu! Jako první získala přes 100 milionů followerů

Je jí teprve 16 let, i přesto Charli D'Amelio už stačila dobýt internetový svět a stát se fenoménem. Jak se jí to podařilo?

TikTok je v současnosti asi nejrychleji rostoucí sociální sítí, která už stačila dokázat, že není krátkodobou záležitostí, ale fenoménem, jenž už mnozí staví na úroveň Facebooku, YouTube či Instagramu. A stejně jako tyto sítě mají své hvězdy, i zde už máme mnoho slavných tiktokerů. Tou největší hvězdou sítě převážně pro náctileté je teprve 16letá Charli D'Amelio. Mladá Američkanka, jež je zároveň i youtuberkou a tanečnicí, natáčí na TikTok takřka dva roky. I za tak krátkou dobu se však stala s velkým náskokem nejsledovanější hvězdou internetové platformy. A nyní jako první překonala metu, o níž si ostatní tiktokeři můžou nechat jenom zdát.

Charli totiž jako první člověk na světě překonala hranici 100 milionů followerů. Ještě před týdnem to přitom vypadalo, že si zadělala na malinkaté komplikace. Kvůli internetové kauze, kdy si ve videu dělala legraci ze svého šéfkuchaře, totiž během chvíle přišla takřka o milion fanoušků. Jenže vztek lidi asi hodně rychle přešel a ona během pár chvil stačila nabrat takřka miliony nových followerů. A zdá se, že její tempo nebude jen tak klesat. Sama Charlie by chtěla, aby jí počet fanoušků rostl po stovce milionu ročně, což není vlastně ani tak nereálné. Loni totiž měla pouhý milion odběratelů, takže její úspěch je opravdu obdivuhodný.

@charlidamelio

THANK YOU ALL SO SO SO SO MUCH FOR 99 MILLION I CANNOT WAIT TO SHARE WHAT I HAVE IN STORE FOR YOU ALL VERY SOON!! I LOVE YOU 💕 💕💕 dc @jaedengomezz

♬ original sound - jaedengomezz

A co dělá Charli ve svých krátkých videích tak skvělého, že pobláznila celý svět? Vlastně nic extra. Zkrátka jen především tancuje a „zpívá“ na songy svých oblíbených interpretů stejně jako většina tiktokerů. Charli ale nejspíš všechny okouzlila svým vystupováním, půvabem a smyslem pro humor. Její hvězda už pak rozhodně nezáří jen na TikToku, se svou rodinou má velice sledovaný youtuberský kanál a stala se také marketingovou tváří mnoha značek. A zdá se, že její internetová hvězda jen tak nezhasne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také