GALERIE: Nejvyzáblejší youtuberka světa opět šokuje anorektickou postavou. Lidé se bojí, že brzy umře! Přijde vám tohle normální?

Může se pochlubit více než miliony odběrateli. Téměř každý z nich se ovšem nyní bojí o její život. A po této galerii se vůbec nedivíme.

Eugenia Cooney je třiadvacetiletou youtuberkou, která se věnuje tradičním holčičím tématům v čele s oblečením či líčením a na svém kanále má už dávno přes milion odběratelů. Většinu svých diváků už ovšem léta děsí. Důvodem je její extrémně vyhublá postava, díky níž je považována za nejslavnější anorektičku světa.

Eugenia je opravdu kost a kůže a na první pohled je vidět, že se vážně potřebuje najíst a všichni diváci už léta na poplach. Zejména rodiče jsou pak z její postavy zděšeni a již před rokem a půl založili petici proto, aby byl Eugenii zrušen kanál. Svou nezdravě vyhublou postavou dává prý špatný příklad všem svým mladým divačkám. Ty tak mohou nabýt dojmu, že je normální takto vypadat a budou chtít být jako ona.

Jenže ani jejich petice nepomohla a Eugenie točí vesele dál. A vypadá stále více hubeněji. Na nejnovějších fotografiích z Instagramu vážně působí čím dál více vychrtle a někteří fanoušci se dokonce bojí její blížící se smrti! Vždy, když na YouTube pár dní nevydá nové video, se pak objeví několik fanoušků s obavami, zda už se jí skutečně něco nestalo.

Eugenia však jejich obavy nesdílí a evidentní anorexii stále popírá. Prý jí zcela pravidelně a svou hubenost má od přírody. Cítí se pak naprosto zdravě a nechápe, kde se v lidech vzala taková vlna kritiky. My si ovšem myslíme, že se svou postavou by už opravdu měla něco dělat. Také si myslíte, že se youtuberka pohybuje na hranici života a smrti?

Sdílejte článek

Přečtěte si také