návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Popálená Týnuš Třešničková konečně promluvila! Jaké bude mít ve skutečnosti následky?

Známá youtuberka konečně prolomila mlčení ohledně děsivé nehody v Turecku. Jak na tom doopravdy je?
Vydáno: 06.10.2018
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nespočet fanoušků po celém Česku se konečně dočkalo. Od děsivé nehody Týnuš Třešničkové v Turecku, při níž utrpěla popáleniny druhého stupně na 35 % procentech těla s hlubokým zásahem do struktury kůže, uběhl už týden a youtuberka byla celou dobu pochopitelně odstřižena od sociálních sítí a nekomunikovala ani s médii. Až nyní zveřejnila na svémInstaStories krátké prohlášení, v němž dává jasné najevo, jak se cítí a jak na tom ve skutečnosti je.

„Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc všem děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte,“ začala Týnuš své dojemné vyjádření. Dále pak pokračovala v popisu svého aktuálního stavu a dává dokonce velké naděje. „Měla jsem velké štěstí, že jsem "jen“ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak a podobně. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ říká youtuberka.

Dává tak naději, že nic nemusí být nakonec tak vážné, jak se po prvních zprávách zdálo. Nakonec pak všem oznamuje, že tohle je na delší dobu nejspíš její poslední vyjádření. Hodlá si totiž dát od života na sociálních sítích pauzu a více se soustředit na uzdravení. A vzhledem k hloupým nenávistným komentářům některých hejtrů se jí vůbec nedivíme. Doufejme tedy, že jí pozitivní přístup vydrží i nadále.

Kdo platí Týnuš Třešničkové pobyt v nemocnici? 1

Šok v kauze popálené Týnuš Třešničkové! Kdo jí platí pobyt v nemocnici? Její bohatý přítel to překvapivě není

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , promluvila , vyjádření , řekla , první slova , Turecko , nehoda , restaurace , popálení , popálená