Youtubeři

12. listopadu 2018 13:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: Popálená Týnuš Třešničková zveřejnila poslední fotky před děsivou nehodou. Co dojemného tím chtěla vzkázat?

Půvabná youtuberka se po ošklivé nehodě pomalu vrací na sociální sítě. Co chtěla svými novými fotkami fanouškům vzkázat.

Zdá se, že nejhorší období po ošklivém popálení v turecké restauraci má youtuberka Týnuš Třešničková už za sebou. Několik týdnů se v tichosti léčila v istanbulské nemocnici a nedávala o sobě kvůli rekonvalescenci prakticky vůbec vědět. Až v posledních dnech začíná být na sociálních sítích opět aktivní. Její přítel Viktor Hajíček pak v nedávných rozhovorech uvedl, že Týnuš by neměla mít po nehodě v restauraci žádné trvalé následky a vše se nejspíš podaří vyléčit na 100 %. Nyní se navíc ukázala na Instagramu s dojemným vzkazem, který jejím fanouškům možná i vžene slzy do očí.

Youtuberka zveřejnila své sexy fotky, které nafotila jen pár hodin před ohnivým neštěstím. A jedná se samozřejmě o pózování v plavkách, na jaké jsme byli u ní vždycky zvyklí. O sexy fotkách to ovšem tentokrát nebylo. Týnuš se totiž v popisku zamyslela nad tím, jak se život může do pár vteřin naprosto změnit a podobné fotky mohly být navždy minulostí. Ve statusu pak nejen, že poděkovala své rostoucí základně followerů, ale navíc přiznala, že děsivá událost jí změnila život.

„Člověk si urovná priority a začne si vážit věcí, které dosud byly samozřejmostí. Od prvního dne se nejvíc těším na svojí postel. A až se probudím vedle svýho dokonalýho přítele, který mi je tou největší oporou,“ napsala youtuberka na Instagramu. Na závěr pak dodala, že už se těší, až se na sociální sítě vrátí v plné síle. Je vidět, že její stav se lepší každým dnem a už za pár týdnů nás nejspíš čeká její úplný návrat.


Přečtěte si také