Matka Týnuš Třešničkové promluvila o skutečném stavu své dcery. Youtuberka je spálená od pasu nahoru!

Jak je na tom po ošklivé nehodě ve skutečnosti slavná česká youtuberka? Její maminka prozradila nové podrobnosti.

Nejen youtuberský svět, ale také všechna česká média aktuálně nejvíce zajímá, jak je na tom po ošklivé nehodě při nepovedené ohnivé show v restauraci v Istanbulu youtuberka Týnuš Třešničková. Ta má popáleniny druhého stupně na 35 % těla s hlubokým zásahem do kůže a kvůli hrozbě infekce stále raději zůstává v istanbulské nemocnici. Další detaily ovšem o jejím stavu nebyly známy. Nyní však o Týnuš konečně promluvila také její maminka Helena Třešňáková, která se doteď médiím stranila.

O hrozivé nehodě se dozvěděla po telefonu, zrovna když šla z práce. „Řekla mi, že jí chytlo oblečení, že je celá spálená. Od pasu nahoru je spálená. Voláme si každý den, popisuje mi, jak probíhá léčba a jak se o ni starají. Prý se to každým dnem lepší. Má zasažený celý obličej, tělo víc, obličej o něco méně,“ prozradila Třešňáková v rozhovoru pro TV Nova. Dodává pak, že v turecké nemocnici se o ní skvěle starají a zároveň věří, že zranění rozhodně nebude znamenat konec její youtuberské kariéry. Týnuš je totiž podle ní velká bojovnice.

Třešňáková se pak vyjádřila i k hnusným komentářům mnohých hejtrů, kteří Týnuš její utrpení ještě nepochopitelné přejí. „Ať se každý zamyslí sám nad sebou, jak se chová. Když si to píšou, tak ať si to píšou. My víme, jaká je dcera. Ona je hodná. Nikdy nikomu neublížila. Myslím si, že je to jenom závist. Bolí mě to a uráží,“ vzkázala těmto lidem Třešňáková. Tak doufejme, že se svou dcerou brzy uvidí a dodá jí dostatek sil.


Přečtěte si také