návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Radostná zpráva! Slavný youtuber Tary se stal poprvé otcem! Přivítal na světě kluka, nebo holku?

Známá youtuberská dvojice, parkourista Tary a jeho manželka Stáňa, očekávali příchod dítěte každým dnem. Po vyčerpávajícím porodu konečně přišlo na svět jejich první dítě.
Vydáno: 04.12.2019
Nová rodinka Taryho a Stáňy 1
Autor: instagram.com/ taraspovoroznyk a stanik29 Nová rodinka Taryho a Stáňy 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuber Tary se pyšní tím, že je konečně otcem. Jeho manželka Stáňa průběh svého těhotenství zaznamenávala už od začátku na svůj vlastní youtube kanál, a tak se z jejich radosti teď těší celý internet. Dítě přenášela, proto jí lékaři museli porod vyvolat, takže to prvorodička neměla vůbec jednoduché. Nakonec ale říká, že to rozhodně stálo za to! Zdravá holčička se narodila 3. prosince ve dvě hodiny ráno.

Hned potom Tary sdílel fotku, jak drží miminko, na Instagram, aby se pochlubil a fanoušky ujistil, že je všechno v pořádku. Holčička měří 51 centimetrů a váží 4052 kilo. Není divu, že měla maminka břicho tak velké! Novopečený otec Tary napsal, že se jeho pocity nedají ani jen vyjádřit slovy. Prožíval příchod dítěte velmi intenzivně, a plakal dokonce štěstím. Dodal, že už má za sebou první přebalování a zamiloval si to. No, snad mu to vydrží!

Slíbil, že bude co možná nejlepším otcem a starostlivým manželem. Ač mu ještě řada lidí nezapomněla jeho průšvihy, kdy jezdil po dálnici jako blázen nebo si udělal hloupou srandu z kluka na TaryCampu, že nemá dost peněz na jeho merch, protentokrát mu gratulují. A my taky gratulujeme a doufáme, že se polepší a svůj slib opravdu dodrží.

Článek je zařazen v: Tary , Taras Povoroznyk , Stáňa , youtubeři , holčička , dítě , narození dítěte , Tary se stal otcem , otec Tary , maminka Stáňa , rodiče , rodina , youtuberům se narodilo dítě , dítě Taryho , dítě Tary , parkour , parkourista Tary má dítě , těhotná Stáňa , miminka