Youtubeři

8. prosince 2022 17:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy kráska z LIKE HOUSE je těhotná! Jak dlouho radostnou událost tajila?

Exotická kráska z populární reality show překvapila šťastnou událostí. Těhotná influencerka přitom ještě před pár týdny zápasila v kleci!

Kdyby se sestavoval žebříček nejkrásnějších holek z reality show LIKE HOUSE, Angie Mangombe by se určitě umístila na předních příčkách. Exotická sexbomba pak svou popularitu z pořadu dokázala slušně vytěžit, stala se úspěšnou influencerkou a dvakrát si zabojovala v zápasnických večerech Clash of the Stars. Při prvním klání na sebe dokonce nechtěně strhla pozornost tím, že jí během fightu vykukovalo prso. Nyní si ale pro své fanoušky připravila ještě nečekanější dáreček.

Angie totiž na Instagramu oznámila, že je těhotná! Šťastná nastávající maminka pak napsala, že dostala ten nejkrásnější vánoční dárek. „Věřím, že všechno, co má ke mně přijít, přijde ve správný čas. Proto jsem štěstím bez sebe z toho, že se ve mně tvoří nový život. Oba jsme vyrůstali bez mámy a bez táty, jsme přesvědčeni o tom, že tomuhle pokladu dáme plnou rodinu a neskutečně moc lásky,“ napsala influencerka sociální sítě. Webu Extra.cz pak prozradila, že se nachází již ve čtvrtém měsíci těhotenství. Při správném počítání tedy rychle přijdete na to, že byla těhotná už během zápasu v Clash of the Stars na konci října. Tehdy ale neměla o svém požehnaném stavu ještě ani tušení.

Svého prvního potomka pak čeká s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. S ním chodila Angie několik měsíců, na konci října však v rozhovoru pro web Expres.cz oznámila, že vztah je minulostí. To už teď neplatí a pár dal vztahu nejen druhou šanci, ale navíc si troufnou i na rodičovské povinnosti. A my jim k radostné zprávě samozřejmě gratulujeme!


Přečtěte si také