Bé Hà

14. prosince 2020 16:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavná sexy youtuberka konečně ukázala svého přítele! Proč ho rok tajila?

Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek se pochlubila fanouškům s radostnou novinou! Kde potkala svou velkou lásku?

Thu Ha Nguyen alias Bé Há Nguyen z populárního kanálu Style With Me je jednou z našich nejpopulárnějších a zároveň bez debat i nejvíc sexy youtuberek. Internetová hvězdička s vietnamskými kořeny je pak známá tím, že na rozdíl od mnoha kolegyň se svým soukromím na sociálních sítích příliš nechlubí. Tentokrát však udělala výjimku. Na Instagramu se pochlubila zamilovanými fotkami se svým přítelem, Brazilcem Fláviem Queriozem. Nejedná se přitom o žádnou novou lásku, ale dlouhodobý vztah, který trvá už přes rok.

Bé Há se s partnerem seznámila při jedné ze svých pracovních cest. A vznikla z toho velká láska a vztah na dálku, který byl ovšem velmi náročný. Pár se sice podle youtuberky pravidelně navštěvoval, během pandemie si ovšem prožili o něco náročnější období. Nyní je ovšem zamilovaná Bé Há po boku svého milovaného maximálně šťastná. Právě kvůli svým zkušenostem se vztahem na dálku se rozhodla s utajovanou láskou svěřit a zapojit se tím do iniciativy značky Zalando, kdy značka za každý příspěvek s označením #wewillhugagain pošle na účet Červeného kříže pět eur.

Youtuberka i značka tím chtějí upozornit na to, jak je objímání v dnešní době důležité. „Já na tuto náruč kvůli vztahu na dálku čekala dlouhé měsíce. Teď už čekat nemusím,“ napsala youtuberka na Instagramu. Svůj vztah pak tajila nejen kvůli své tajnůstkářské povaze, ale nejspíš také kvůli svým vietnamským kořenům. Youtuberka už dříve v rozhovorech prozradila, že její rodina by po jejím boku nejraději viděla vietnamského chlapce a také ona s touto variantou dlouho počítala. Jenže lásce zkrátka neporučíte a Bé Há nakonec našla velkou lásku tam, kde ji nejméně čekala.


Přečtěte si také