Youtubeři

29. října 2016 16:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Svět se bouří proti vyhublé youtuberce! Lidé chtějí kvůli její anorexii zrušit její kanál. Neuvěříte, jak se brání!

Je tohle opravdu ještě normální?

Eugenia Cooney je dvaadvacetilá youtuberka, jejíž popularita v posledních měsících roste a ona se může pochlubit necelým milionem odběratelů. Diváky však asi nezajímají tolik její videa o líčení či oblečení, jako spíš její samotný vzhled. Dívka je totiž na první pohled extrémně vyhublá a vypadá to, že se potřebuje pořádně najíst. Po internetu tak kolují oprávněné zvěsti, že je Eugenia anorektička a rodičům po celém světě se její videa na Youtube vůbec nelíbí.

Vznikla proto petice za účelem toho, aby byl její youtuberský kanál smazán a ona nemohla nahrávat další videa. Svou nezdravě vyhublou postavou, kdy je prý v každém dalším videu čím dál vychrtlejší, dává prý špatný příklad všem svým mladým divačkám. Ty tak mohou nabýt dojmu, že je normální takto vypadat a budou chtít být jako ona. Petici už pak podepsalo přes 14 tisíc lidí a všichni doufají, že dívka místo natáčení videí konečně vyhledá odbornou pomoc.

O tom ovšem nechce Cooney ani slyšet a jakákoliv obvinění z anorexie odmítá. Dívka prý jí zcela pravidelně a svou hubenost má od přírody. Cítí se pak naprosto zdravě a nechápe, kde se najednou vzala taková vlna kritiky. Dodává pak, že fanynkám svůj životní styl rozhodně nevnucuje a zároveň se omlouvá všem, které její vzhled pobuřuje. Na svém zevnějšku ani na točení videí ale nehodlá nic měnit. Na jaké straně tohoto sporu stojíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také