Youtubeři

29. října 2016 16:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Svět se bouří proti vyhublé youtuberce! Lidé chtějí kvůli její anorexii zrušit její kanál. Neuvěříte, jak se brání!

Je tohle opravdu ještě normální?

Eugenia Cooney je dvaadvacetilá youtuberka, jejíž popularita v posledních měsících roste a ona se může pochlubit necelým milionem odběratelů. Diváky však asi nezajímají tolik její videa o líčení či oblečení, jako spíš její samotný vzhled. Dívka je totiž na první pohled extrémně vyhublá a vypadá to, že se potřebuje pořádně najíst. Po internetu tak kolují oprávněné zvěsti, že je Eugenia anorektička a rodičům po celém světě se její videa na Youtube vůbec nelíbí.

Vznikla proto petice za účelem toho, aby byl její youtuberský kanál smazán a ona nemohla nahrávat další videa. Svou nezdravě vyhublou postavou, kdy je prý v každém dalším videu čím dál vychrtlejší, dává prý špatný příklad všem svým mladým divačkám. Ty tak mohou nabýt dojmu, že je normální takto vypadat a budou chtít být jako ona. Petici už pak podepsalo přes 14 tisíc lidí a všichni doufají, že dívka místo natáčení videí konečně vyhledá odbornou pomoc.

O tom ovšem nechce Cooney ani slyšet a jakákoliv obvinění z anorexie odmítá. Dívka prý jí zcela pravidelně a svou hubenost má od přírody. Cítí se pak naprosto zdravě a nechápe, kde se najednou vzala taková vlna kritiky. Dodává pak, že fanynkám svůj životní styl rozhodně nevnucuje a zároveň se omlouvá všem, které její vzhled pobuřuje. Na svém zevnějšku ani na točení videí ale nehodlá nic měnit. Na jaké straně tohoto sporu stojíte vy?


Přečtěte si také