návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slovenská Teri Blitzen trpěla anorexií! Počítala kalorie i u zeleniny. Přitom má cukrovku…

Anorexie neustále ohrožuje životy mnoha dívek. Populární slovenská youtuberka Martina Horňáková se svěřila se svým příběhem.
Vydáno: 26.09.2016
Youtuberka kvůli hubnutí začala trpět anorexií
Autor: Instagram/youtube Youtuberka kvůli hubnutí začala trpět anorexií

Stala se doslova posedlou svou váhou a vzhledem. Chtěla vypadat co nejhubeněji. Chtěla, aby jí z těla vylézaly kosti a neustále se fotila, aby světu dokázala, jak moc je hubená. Jenže její snaha o postavu snů se změnila v noční můru. Martina začala bojovat s anorexií. Zhoršil se její zdravotní stav, musela přestat chodit do školy.

Podívejte se na fotky z jejího Instagramu:

Pak přišla další fáze. Martina se začala přejídat a denně spořádala i tři čokolády. Jedla je tajně, trpí totiž cukrovkou a nechtěla, aby si rodiče změny jejího jídelníčku všimli. Když se konečně z problému začala dostávat, diváci ji začali kritizovat za tloušťku! Teď je už Martina z nejhoršího venku a rozhodla se, že se svým příběhem fanoušky seznámí.

Martina Horňáková, anorexie
Proč se sebou Teri nebyla spokojená?

VIDEO: Drsné přiznání Teri Blitzen! Youtuberka extrémně hubla a skončila na kapačkách! Trpěla snad anorexií?

Po anorexii trpěla obezitou.

GALERIE: Ženě kvůli anorexii hrozila smrt. O rok později bojovala s těžkou nadváhou. Přibrala neuvěřitelných 73 kilogramů!

Článek je zařazen v: zelenina , cukrovka , Teri Blitzen , kalorie , Obrázek , tloušťka , anorexie

reklama