Proč se sebou Teri nebyla spokojená?
Autor: Youtube.com a Instagram.com Proč se sebou Teri nebyla spokojená?

VIDEO: Drsné přiznání Teri Blitzen! Youtuberka extrémně hubla a skončila na kapačkách! Trpěla snad anorexií?

Publikováno: 09.09.2016
Známá internetová hvězda přišla se zpovědí, kterou nikdo nečekal.

reklama

Teri Blitzen zná každý jako jednu z našich nejslavnějších youtuberek, které mnohé fanynky závidí její krásu a přirozený půvab. Netušily ovšem, že jejich idol v sobě skrývá trápení, jež ji dlouho ovlivňovalo. Šestnáctiletá Teri totiž dlouhá léta trpěla dojmem, že není hezká, a je dokonce tlustá. Snažila se proto za všech okolností hubnout a svůj jídelníček si pečlivě hlídala.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

GALERIE: Tohle je 77 nejvlivnějších lidí českého internetu! Vyhrál Král, Teri, nebo ViralBrothers?

Přiznává pak, že situace došla dokonce tak daleko, že v jednu chvíli prakticky nic nejedla a nedokázala nic sníst, což bývá považováno za příznak anorexie. Situace se pak naštěstí zlepšila a youtuberka zase začala pořádně jíst. To se ovšem opět změnilo před pár měsíci, kdy začala mít Teri příšerné stavy z toho, že je ošklivá. Přemýšlela dokonce i o plastice! Ve svém komentáři pod videem pak přiznává, že situace byla tak kritická, že nedávno kvůli nedostatku potravy skončila i v nemocnici na kapačkách! Ve svém nejhubenějším období potom jídlo dokonce zvracela.

Teri se ovšem rozhodla, že tohle musí nadobro změnit a začala se mít ráda konečně taková, jaká je. Začíná si konečně věřit a touto novou sérií videí by pak chtěla pomoci ostatním, co řeší podobný problém. Doufejme tedy, že má to nejhorší už opravdu za sebou a nyní už sama se sebou bude jenom šťastná.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Teri Blitzen - anorexie

 

Čí song je lepší?

VIDEO: Teri Blitzen doporučuje Pokémon song Johnyho Machetty. Je lepší než Mishův?

Teri vydala nový lookbook

VIDEO: Teri Blitzen v novém klipu ukázala opravdu hodně! Sexy videem navíc utřela hatery. Jak?

reklama