návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Tohle je 77 nejvlivnějších lidí českého internetu! Vyhrál Král, Teri, nebo ViralBrothers?

Umístil se zde i váš oblíbenec?
Vydáno: 07.09.2016
Kdo je nejvlivnější osobností na sociálních sítích?
Autor: instagram.com a facebook.com Kdo je nejvlivnější osobností na sociálních sítích?

Sociální sítě vládnou světu. Už každý totiž ví, že jde o perfektní prostředek ke sbírání fanoušků a posílení popularity. A toho si jsou vědomi nejen čím dál populárnější youtubeři, ale také ostatní celebrity, sportovci či dokonce politici. Prestižní časopis Forbes proto po roce opět zveřejnil žebříček 77 nejvlivnějších lidí na českých sociálních sítích. A letošní ročník by se dal přejmenovat na nadvládu youtuberů.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

VIDEO: Šokující! Známá česká youtuberka končí! Byla terčem útoků fanoušků!

Zatímco loni žebříčku dominovala modelka Karolína Kurková či gólman Petr Čech, letos patří vrchol slavným youtuberským tvářím. První místo tak vybojoval oblíbený Jirka Král následovaný Teri Blitzen. Internetovou dominanci pak potvrzuje ještě dvojice Viral Brothers, Čeněk Stýblo a Erik Meldik, kteří obsadili třetí a čtvrtou pozici. Ostatně podívejte se na první desítku sami.

1.Jirka Král
2.Teri Blitzen
3.Čeněk Stýblo - Viral Brothers
4.Erik Meldik - Viral Brothers
5.Hoggy
6.Denise Milani
7.Ben Cristovao
8.Karolína Kurková
9.Stejk
10.Shopaholic Nicol

Také další známí youtubeři se umístili vysoko a například oblíbený FattyPillow okupuje 24. příčku. Ze světa celebrit se pak nejvýše umístil zpěvák Ben Cristovao, následován právě modelkou Kurkovou. Ze sportovců se pak nejvýše umístila dvanáctá Petra Kvitová a třináctý je už zmiňovaný brankář Arsenalu. Magazín se pak při sestavování elitního seznamu zaměřil na všechny hlavní sociální sítě včetně Facebooku, Instagramu či Twitteru. Bral se pak zejména v potaz počet fanoušků či odběratelů, počet příspěvků českých osobností nebo i aktivita fanoušků.

Celý seznam 77 nejvlivnější osobností na sociálních sítí naleznete zde.

Matúš vs. ViralBrothers - Obrázek 6

VIDEO: Slovenský útok na ViralBrothers! Známý youtuber je považuje za největší odpad internetu! Proč?

FattyPillow má vážný problém!

VIDEO: Fatty je na dně! Známému youtuberovi byla vystavena exekuce na desítky milionů!


Článek je zařazen v: Karolína Kurková , Twitter , slzy , Teri Blitzen , Facebook , král , Petra Kvitová , Petr Čech , Ben Cristovao , Čeněk Stýblo

reklama