FattyPillow má vážný problém!
Autor: youtube.com a facebook.com FattyPillow má vážný problém!

VIDEO: Fatty je na dně! Známému youtuberovi byla vystavena exekuce na desítky milionů!

Publikováno: 06.09.2016
Má populární streamer opravdu finanční problémy?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

FattyPillow patří mezi nejpopulárnější youtubery, který se na první pohled o své výdělky nemusí bát. I přesto teď ale nemá na svém účtu ani korunu! Na slavného provokatéra totiž byla vystavena exekuce, a to rovnou na neuvěřitelnou částku přes 33 milionů! Jak je to vůbec možné? Opravdu se Fatty za poslední roky šíleně zadlužil?

Kdo vyhrožuje jeho rodině?

Fattymu a jeho rodině hrozí smrtí! Nebezpeční útočníci mu posílají tyto výhrůžky

Skutečnost je naštěstí jiná a dalo by se říct, že se youtuber stal bohužel smutnou obětí systému. Fatty totiž podle všeho dluží 16 tisíc korun. Tento dluh byl ale vytvořen hodně podivným způsobem. Jedná se totiž o příspěvek jednoho z fanoušků, který mu byl poslán před necelým rokem. Jenže později se ukázalo, že karta, z které byly peníze poslány, byla kradená a původní majitel chce své peníze zpátky. A místo toho, aby se hledal zloděj, se vymáhá zaslaná částka po Fattym, jenž s krádeží nemá nic společného. Streamer si navíc myslí, že celá situace proběhla malinko jinak a karta vůbec nemusela být ukradena.

Kde se ale vzala záhadná exekuce na astronomickou částku 33 milionů, zůstává tak trochu záhadou a FattyPillow si myslí, že jde možná o překlep. Záležitost je o to horší, že Fatty neměl o exekuci do zmražení účtu ani tušení a policie ho o záležitosti vůbec neinformovala. Youtuber je tak nyní bez peněz a celou situaci samozřejmě řeší s právním zástupcem. Toto video má být i poučením pro ostatní youtubery, kteří by se mohli do podobné situace velmi snadno dostat. Doufejme, že se celá záležitost brzy vyřeší a on bude mít zase přístup ke svým penězům.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fatty - exekuce

 

Fattyho rekord

VIDEO: Obrovský úspěch Fattyho! Fanoušci mu poslali přes 30 tisíc! Sledovalo ho rekordních 15 tisíc lidí!

Fatty vs. Gogo

VIDEO: Fatty vs. Gogo! Slavný youtuber brání svoji holku a slovenské hvězdě se vysmívá

reklama