VIDEO: Fatty je na dně! Známému youtuberovi byla vystavena exekuce na desítky milionů!

Má populární streamer opravdu finanční problémy?

FattyPillow patří mezi nejpopulárnější youtubery, který se na první pohled o své výdělky nemusí bát. I přesto teď ale nemá na svém účtu ani korunu! Na slavného provokatéra totiž byla vystavena exekuce, a to rovnou na neuvěřitelnou částku přes 33 milionů! Jak je to vůbec možné? Opravdu se Fatty za poslední roky šíleně zadlužil?

Skutečnost je naštěstí jiná a dalo by se říct, že se youtuber stal bohužel smutnou obětí systému. Fatty totiž podle všeho dluží 16 tisíc korun. Tento dluh byl ale vytvořen hodně podivným způsobem. Jedná se totiž o příspěvek jednoho z fanoušků, který mu byl poslán před necelým rokem. Jenže později se ukázalo, že karta, z které byly peníze poslány, byla kradená a původní majitel chce své peníze zpátky. A místo toho, aby se hledal zloděj, se vymáhá zaslaná částka po Fattym, jenž s krádeží nemá nic společného. Streamer si navíc myslí, že celá situace proběhla malinko jinak a karta vůbec nemusela být ukradena.

Kde se ale vzala záhadná exekuce na astronomickou částku 33 milionů, zůstává tak trochu záhadou a FattyPillow si myslí, že jde možná o překlep. Záležitost je o to horší, že Fatty neměl o exekuci do zmražení účtu ani tušení a policie ho o záležitosti vůbec neinformovala. Youtuber je tak nyní bez peněz a celou situaci samozřejmě řeší s právním zástupcem. Toto video má být i poučením pro ostatní youtubery, kteří by se mohli do podobné situace velmi snadno dostat. Doufejme, že se celá záležitost brzy vyřeší a on bude mít zase přístup ke svým penězům.


Přečtěte si také