GALERIE: Youtuber Datel jde kvůli děsivým zraněním na operaci! Co musí řešit za komplikace?

Známý youtuber musí stále řešit starosti kvůli svému děsivému zranění, kvůli němuž měl i naraženou lebku. Kvůli čemu musí pod kudlu?

Oblíbený youtuber Marek Valášek alias Datel prožívá hodně těžké období. Před několika dny vyděsil své fanoušky na Instagramu brutální krvavou fotkou po zranění hlavy. Do nemocnice přijel youtuber se zlomeným nosem, naraženou lebkou i podezřením na krvácení do mozku. Lékaři museli přejít k rovnání nosu a samozřejmě došlo i na několik stehů. Chybělo pak podle něj pár centimetrů a už nemusel být mezi námi.

Příčinu svých zranění nechce Datel stále komentovat. „Stala se určitá́ událost a následně se mi po ráně do hlavy zamotala hlava. Já spadl hlavou o zem, mohu vás ale ujistit, že já jsem nikoho neohrozil ani nikomu neublížil,“ napsal Datel na Instagramu. Podle doktorů měl už být ovšem v pořádku a youtuber doufal, že má už to nejhorší za sebou a bude se pouze v poklidu léčit. Jenže nyní přišla další rána.

Datel byl dnes v nemocnici kvůli vyndávání stehů, od doktorů si ale vyslechl špatnou zprávu. Hned zítra musí na sál, kvůli operaci nosu. Ten se mu totiž při minulém zákroku špatně srovnal a měl by ho pořád křivý. Datel proto musí pod kudlu a pod celkovou anestezii, kdy mu budou nos rovnat. A asi všichni víme, že to není opravdu příjemný a bezbolestný zákrok.

Youtuber pak bude kvůli operaci několik dnů v nemocnici. Z komplikace pak samozřejmě není nadšený, jelikož doufal, že už má to nejhorší za sebou a po psychické stránce na tom nejspíš nebude nejlépe. Doufejme tedy, že tohle je už opravdu poslední problém, s nímž se při léčbě bude muset potýkat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také