GALERIE: Youtuberka Carrie Kirsten se chlubí sexy fotkami. Lidé jí nadávají, že vypadá jak prostitutka! Proč to dělají?

Jedna z nejhezčích sexy youtuberek se ráda chlubí svým půvabným tělem. Hodně lidí to ale nemůže překousnout.

Carrie Kirsten patří bezpochyby mezi nejpůvabnější youtuberky současnosti, která se se svým sexy tělem nestydí pochlubit. Na sociální sítě tak v posledních týdnech čím dál častěji sdílí své sexy fotky v odvážných kostýmech či v posteli. V dnešní době nic neobvyklého. Ostatně sama Carrie se rozhodně nemá za co stydět. Jenže youtuberka má i řadu hejtrů, kteří jí právě kvůli jejímu chování a “odvážným“ fotkám nemohou přijít na jméno. A jejich útoky v poslední době ještě sílí.

Odpůrci jí čím dál více nadávají, že to se svými sexy fotkami přehání a někteří puritáni nemohou pochopit, jak může na Instagram něco takového vůbec dávat. Mnoho lidí jde ale ještě dál a nevyhne se ve svých příspěvcích sprostým nadávkám. Někteří jí nadávají, že je ošklivá a další se zase nebojí použít slova jako prostitutka či ku*va!

Mají ale něco takového vůbec zapotřebí, obzvláště u tak dnes již běžných fotek? Naštěstí má Carrie i nespočet fanoušků, kteří ji dokážou pochválit a vždy se jí správně zastat. I tak by asi ale byla youtuberka radši, kdyby podobné nadávky vůbec nemusela číst.

Sdílejte článek

Přečtěte si také