Youtubeři

19. května 2022 14:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Známý český rapper bude poprvé otcem. Kdy přivítá na svět svého potomka?

Bývalý youtuber a oblíbený český rapper oznámil fanouškům radostnou novinku. Dočká se svou snoubenkou dříve svatby, nebo očekávaného dítěte?

Ještě před lety byl rapper Earth známý jako youtuber Denis Kubík. Pak ovšem přišla razantní změna image i jména na Denise Bennetta a nyní má možná ještě větší a věrnější základnu fandů než předtím. V hip-hopové kariéře se mu navíc hodně daří a má za sebou virální hity jako Zlatokopka, Je mi fajn či Tajemství, které mají na YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. Earthovi se navíc daří nejen v hudebním, ale i osobním životě. Se svou dlouholetou partnerkou, influencerkou Denny Polákovou totiž oznámili, že očekávají prvního potomka!

S radostnou novinou se pochlubili na Instagramu. Denny poté ve svých InstaStories prozradila, že se nachází ve čtvrtém měsíci těhotenství, dítě by tak mělo přijít na svět během listopadu. Předpokládaný termín je pak podle lékařů 18. 11., což je den před narozeninami nastávající maminky. Sama Denny je proto zvědavá, zda nakonec ona i její potomek nebudou mít narozeniny ve stejný den.

24letý rapper pak samozřejmě září štěstím. Je to navíc přesně rok, co se Earth s partnerkou zasnoubil. Očekávaná svatba do roka a do dne se však právě kvůli těhotenství nekoná a podle páru se bude konat až po porodu. Právě v těchto dnech pak dvojice oslavuje pětileté výročí vztahu. A lepší dárek si asi přát nemohli.


Přečtěte si také