Kovy a jeho song Ruličkář.
Autor: YouTube.com/Kovy Kovy a jeho song Ruličkář.

VIDEO: Youtuber Kovy natočil nový virální hit! Na jaký problém v něm chce upozornit?

MilanR. Publikováno: 10.05.2022
Jeden z nejpopulárnějších českých youtuberů se rozhodl pobavit dalším humorným songem a zároveň upozornit na závažný problém.
Youtuber Karel Kovář.
Kovy
Karel Kovář alias Kovy je jedním z nejpopulárnějších youtuberů současnosti. Narodil se 11. září... Přečíst celé

reklama

Karel Kovář alias Kovy patří už léta mezi nejsledovanější české youtubery, jehož obsah se od internetové konkurence přece jen liší. Ve svých videích se totiž snaží diváky vzdělat, informovat je o závažných problémech či aktuální politické situaci. A to vše samozřejmě i v dosti humorném a poutavém podání, které oslovuje statisíce lidí. Tentokrát se však rozhodl zavzpomínat i na své hudební kousky a vtipné parodie, jež se staly virálními hity. A něco nám říká, že se mezi ně zařadí i jeho nový song Ruličkář.

V něm se se svérázným klipem a zatraceně chytlavou melodií rozhodl lidi pobavit a pořádně jim vlézt do hlavy, zároveň ovšem upozornit na závažný problém pražských ulic. Jak už název písně napovídá, pojednává právě o ruličkářích, podvodnících, kteří nabízí nic netušícím turistům výhodnou směnu na české koruny. Ve skutečnosti jim ale dají prošlé běloruské rubly.

Na letitý podvod na turisty upozornil už dříve Janek Rubeš s populárním kanálem Kluci z party, v němž pravidelně informuje o pastech na nic netušící oběti ze zahraničí. Právě s Rubešem se pak Kovy spojil na novém songu, aby oba na tento problém znovu upozornili. A povedlo se jim to opravdu parádně. A skutečnost, že video má za pouhé dva dny přes 200 tisíc zhlédnutí, nasvědčuje tomu, že i tentokrát má Kovy o virální megahit postaráno.

 

Datel o psychických problémech.

VIDEO: Youtuber Datel přiznal psychické problémy! Kvůli čemu si sáhl na dno?

Týnuš Třešničková

FOTO: Youtuberka Týnuš Třešničková konečně ukázala přítele! Je její Ital opravdu sexy?

reklama