Youtubeři

1. prosince 2022 16:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Známý český rapper slaví narození prvního dítěte! Dcera dostala nádherné jméno

Bývalý youtuber současný úspěšný rapper se společně se svou snoubenkou dočkal narození prvního potomka. Dcera si však se svým příchodem na svět dala pořádně na čas.

Denis Bennett, dříve známý jako Denis Kubík, byl dlouhá léta úspěšným youtuberem. Před pár roky ovšem internetovou kariéru pověsil na hřebík a stal se z něj až nečekaně úspěšný rapper, jehož největší hity Je mi fajn, Dopis v láhvi a Zlatokop mají na YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. A úspěchy neslaví jen v kariérním, ale i osobním životě. Ve středu 30. 11. se totiž stal poprvé otcem!

Dítě přivítal na svět se svou dlouholetou partnerkou a snoubenkou Denny Polákovou a dceři dali nádherné jméno Nelly. Jejich ratolesti se ovšem na svět příliš nechtělo, původní termín porodu byl totiž již 18. 11. a rodiče si tak na svůj malý poklad museli počkat prakticky o 14 dní déle, a dokonce šli na vyvolání porodu. Nakonec ale vše nejspíš proběhlo bez komplikací a čerství rodiče září štěstím.

A jelikož Earth své pocity rád vyjadřuje skrz písně, ihned po porodu vydal na počest miminka i Denny svůj nový osobní song Motýli. Což je gesto, které dojalo snad všechny jeho fanoušky, kteří na adresu šťastné rodinky nešetří gratulacemi. A my se k nim samozřejmě přidáváme.


Přečtěte si také