Youtubeři

12. března 2023 12:28

redakce Prima Lajk

Hlavní zápas Clash of the Stars měl rychlý konec. Co udělal Freescoot po další prohře?

Čtvrté kolo zápasnického turnaje Clash of the Stars nabídlo pestrou zábavu.

Clash of the Stars: Episode IV aka Freak Wars nabídly milovníkům bizarní zábavy opět skvělý večer. Do ringu proti sobě nastupovali i lidé, kteří s bojovými sporty nemají absolutně žádné zkušenosti – a podle toho to pak mnohdy vypadalo. Kopy do rozkroku, hlavičky, únava po prvním kole anebo KO po pěti vteřinách – drtivá většina zápasů se vskutku nesla v chaotickém duchu, a právě to na celém večeru bylo to nejlepší. Jeden příklad za všechny Olejník vs. Král Berouna – boj trval asi osm vteřin, Olejník prohrál a Král ihned nato vyzval Psychopata Bejra, který měl tentokrát zákaz vstupu.

Nejvíc emocí mezi diváky pak vyvolaly bitky influencerů jako Fayne, MaxGreen, Kotlár, Kluk s kamením nebo Tadeáš Veselý. Kromě toho, že mezi samotnými zápasníky panovala značně negativní energie, z řad publika to nebylo o moc lepší. Sprosté pokřikování a urážky létaly většinou do ringu zleva i zprava.

Vrcholem večera byl každopádně duel čtyř krásek Kristal Shine, Denča, Inked Dory a Karin Pedro. Souboj dvě na dvě nakonec ovládly žhavé krásky ze slovenského OnlyFans, které se nebály ukázat prsa jak na tiskové konferenci, tak následně před samotným zápasem. Poslední hlavní zápas večera pak ovládl Jaroslav Kotlár, který zničil v malé kleci (3 x 3 metry) Lukáše „Huhu“ Procházku. Ze známých influencerů ještě porážku utrpěl youtuber Freescoot, který se nechal slyšet, že to bylo naposledy, co se zúčastnil.


Přečtěte si také