Jak dopadlo čtvrté kolo turnaje Clash of the Stars? 1
Autor: profimedia.cz Jak dopadlo čtvrté kolo turnaje Clash of the Stars? 1

Hlavní zápas Clash of the Stars měl rychlý konec. Co udělal Freescoot po další prohře?

rd. Publikováno: 12.03.2023
Čtvrté kolo zápasnického turnaje Clash of the Stars nabídlo pestrou zábavu.
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Clash of the Stars: Episode IV aka Freak Wars nabídly milovníkům bizarní zábavy opět skvělý večer. Do ringu proti sobě nastupovali i lidé, kteří s bojovými sporty nemají absolutně žádné zkušenosti – a podle toho to pak mnohdy vypadalo. Kopy do rozkroku, hlavičky, únava po prvním kole anebo KO po pěti vteřinách – drtivá většina zápasů se vskutku nesla v chaotickém duchu, a právě to na celém večeru bylo to nejlepší. Jeden příklad za všechny Olejník vs. Král Berouna – boj trval asi osm vteřin, Olejník prohrál a Král ihned nato vyzval Psychopata Bejra, který měl tentokrát zákaz vstupu.

Nejvíc emocí mezi diváky pak vyvolaly bitky influencerů jako Fayne, MaxGreen, Kotlár, Kluk s kamením nebo Tadeáš Veselý. Kromě toho, že mezi samotnými zápasníky panovala značně negativní energie, z řad publika to nebylo o moc lepší. Sprosté pokřikování a urážky létaly většinou do ringu zleva i zprava.

Vrcholem večera byl každopádně duel čtyř krásek Kristal Shine, Denča, Inked Dory a Karin Pedro. Souboj dvě na dvě nakonec ovládly žhavé krásky ze slovenského OnlyFans, které se nebály ukázat prsa jak na tiskové konferenci, tak následně před samotným zápasem. Poslední hlavní zápas večera pak ovládl Jaroslav Kotlár, který zničil v malé kleci (3 x 3 metry) Lukáše „Huhu“ Procházku. Ze známých influencerů ještě porážku utrpěl youtuber Freescoot, který se nechal slyšet, že to bylo naposledy, co se zúčastnil.

Slovenské krásky z OnlyFans předvedly v zápase skvělý výkon a zaslouženě vyhrály 1

Hvězdy OnlyFans v Clash of the Stars ukázaly prsa a zničily tiktokerky. Naložily jim KO?

Nenáviděná tiktokerka Taraswrld vydělává miliony na OnlyFans 1

VIDEO: Nejnenáviděnější tiktokerka vydělává miliony na OnlyFans. Dohání Amouranth?

reklama