Youtubeři

11. června 2021 17:02

redakce Prima Lajk

Kolik peněz vydělal zápas Logana Paula a Floyda Mayweathera? Z tohohle čísla vám spadne brada!

Kolik lidí se legálně dívalo na zápas roku mezi Paulem a Mayweatherem?

Pakliže letos nenastoupí do ringu Bill Gates proti Jeffu Bezosovi, Brad Pitt proti Georgi Clooneymu nebo Ana De Armas proti Anye Taylor-Joy, asi už se většího boxerského zápasu, než byl ten mezi Loganem Paulem a Floydem Mayweatherem nedočkáme. Alespoň z hlediska počtu diváků, zásahu na sociálních sítích a taky peněz, které si oba aktéři vydělali.

Ať už totiž tuto exhibiční podívanou kritizujete jakkoli – a že si do velké míry veškerou tu kritiku ze stran médií i fandů boxu zaslouží – jedna věc se musí Paulovi s Mayweatherem nechat. Oba ví, jak vydělat balík.

Jejich klání totiž díky placenému sledování utržilo neskutečných 50 milionů dolarů. To jsou čistě jen peníze od lidí, kteří si zaplatili přenos. Samozřejmě že si oba boxeři (nebo jeden a půl) vydělali taky za smlouvy, sponzory a další věci, které do této částky započítané nejsou. Každopádně je to obří rozdíl oproti Mayweeatherovu zápasu z roku 2015, kdy se utkal s Mannym Pacquiaem, a jejich střet vydělal 4,6 milionů. Celkově se pak zápas mezi youtuberem a boxerskou legendou zařadil na 25. místo nejsledovanějších placených přenosů všech dob.

Sdílejte článek
Štítky peníze Brad Pitt box Jeff Bezos Bill Gates Floyd Mayweather George Clooney diváci zápas Logan Paul Manny Pacquiao Ana de Armas Anya Taylor-Joy Floyd Mayweather Jr. Logan Paul

Přečtěte si také