návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

Krásná LucyPug otevřeně o rozchodu s Gogem. Ukončí snad kvůli tomu svou youtuberskou kariéru?

Po Gogovi se k šokujícímu rozchodu vyjádřila i jeho bývalá partnerka. Jak se cítí?
Vydáno: 04.04.2017
LucyPug mluví o rozchodu s Gogem.
Autor: youtube.com a facebook.com LucyPug mluví o rozchodu s Gogem.

Je to teprve pár dní, co československé internetové vody šokovala zprávy o rozchodu nejslavnějšího youtuberského páru, vtipálka Goga a půvabné LucyPug. Zatímco fanynky obou hvězd pláčou, Gogo se snaží zachovat úsměv na tváři. Nyní se k rozpadu velké lásky konečně vyjádřila také populární LucyPug. A při svém vyjádření téměř dojde i na slzy v očích!

Rozchod s LucyPug.

Šok! Nejslavnější youtuberský pár je minulostí! Proč se Gogo rozešel s krásnou LucyPug?

Ve videu pak zejména děkuje svým fanouškům za zprávy plné podpory. Youtuberka totiž nepřímo hovoří o možném ukončení youtuberské dráhy, jelikož se bála, jak na zprávu o rozchodu jejich příznivci zareagují. Žádných negativních komentářů se ale naštěstí nedočkala, a ona tak má plno důvodů pokračovat ve své youtuberské dráze.

Slova poděkování ovšem míří také za její bývalou láskou, Gogem. Tomu děkuje za uplynulé roky plné štěstí a také to, jak jí pomohl se změnit a nastartovat dráhu youtuberky. Při mluvení o slavném youtuberovi se jí pak viditelně derou slzy do očí a ona má co dělat, aby se nerozbrečela. Rozchod ji zkrátka evidentně zasáhl více, než se youtuberská dvojice snažila ze začátku tvrdit. Žádné další podrobnosti o rozchodu však samozřejmě nesdělila. Díky fanouškům i Gogovi se jí i přes životní změnu na YouTube naštěstí nezbavíme.

VIDEO: LucyPug mluví o rozchodu s Gogem.

Kdo přijel na návštěvu ke Gogovi?

VIDEO: Gogo uspořádal ve svém bytě megasraz nejslavnějších československých youtuberů! Kdo všechno dorazil?

Co na sebe známý pár prozdradil?

VIDEO: Gogo otevřeně o svém milostném životě! Jak dlouho chodí s youtuberkou LucyPug? A plánují už dítě?

Článek je zařazen v: zpověď , rozchod , Gogo , youtuberka , LucyPug , konec kariéry

reklama