Krutá dohra zatčení rappera Senseye! Vážně známá modelka kvůli zásahu policie potratila?

MilanR. Publikováno: 15.09.2022
Co všechno se doopravdy stalo při zatčení známého rappera?

reklama

Jsou to dva dny, co fanoušky českého hip-hopu překvapilo zatčení oblíbeného rappera Senseye. Ten skončil v poutech poté, co si pro něj policisté přišli přímo na hotelový pokoj, kde trávil čas mimo jiné s modelkou Liou Kees. Policie měla podle všude přijet na udání, o důvodech zatčení se však ihned začalo divoce spekulovat. Rapper byl však brzy propuštěn na svobodu a svým fanouškům přes Instagram sdělil, že se nejednalo o nic vážného. „Jsem v pohodě, nic velkýho to nebylo. Moc nafouklá pi*ovina,“ napsal Sensey na InstaStories.

Jenže na světlo se dostaly další detaily okolo jeho zatčení a některé z nich zní opravdu děsivě. Pro web Vipstar.cz se totiž k celé kauze vyjádřila právě Lia Kees. Ta v podstatě potvrdila, že policisté měli do hotelového pokoje přijít na udání, za kterým měl stát její bývalý přítel. „Nebudu jmenovat, ale můj žárlivý expřítel zavolala polici. Jsem těhotná a doufám, že jsem z toho stresu nepotratila. Dvě hodiny jsem brečela. Na povlečení a polštářích v posteli je krev,“ sdělila Lia v rozhovoru. A později měla redakci Vipstar.cz potvrdit, že nakonec opravdu potratila. Dítě pak měla čekat se svým současným partnerem, rapperem Vercettim. Což jsou slova, z kterých jde opravdu mráz po zádech.

Ne všichni jí ale slova o potratu věří a objevují se hlasy, že všechno mohlo být i trochu jinak. Lia totiž podle pochybovačů na InstaStories i po incidentu sdílela veselá „storíčka“ a psala, že je v pořádku. Senseyovo zatčení zkrátka vyvolává stále víc otázek než odpovědí. Pokud ale k potratu opravdu došlo, doufejme, že bolestivé období překoná co nejdříve.

Rapper Sensey byl zatčen.

VIDEO: Známý český rapper Sensey byl zatčen! Co se skutečně stalo?

Návrat rappera Ektora.

VIDEO: Pohřešovaný rapper Ektor je zpátky! Spekulace o vězení vyvrátil novým klipem

reklama