Youtubeři

15. září 2022 16:17

redakce Prima Lajk

Krutá dohra zatčení rappera Senseye! Vážně známá modelka kvůli zásahu policie potratila?

Co všechno se doopravdy stalo při zatčení známého rappera?

Jsou to dva dny, co fanoušky českého hip-hopu překvapilo zatčení oblíbeného rappera Senseye. Ten skončil v poutech poté, co si pro něj policisté přišli přímo na hotelový pokoj, kde trávil čas mimo jiné s modelkou Liou Kees. Policie měla podle všude přijet na udání, o důvodech zatčení se však ihned začalo divoce spekulovat. Rapper byl však brzy propuštěn na svobodu a svým fanouškům přes Instagram sdělil, že se nejednalo o nic vážného. „Jsem v pohodě, nic velkýho to nebylo. Moc nafouklá pi*ovina,“ napsal Sensey na InstaStories.

Jenže na světlo se dostaly další detaily okolo jeho zatčení a některé z nich zní opravdu děsivě. Pro web Vipstar.cz se totiž k celé kauze vyjádřila právě Lia Kees. Ta v podstatě potvrdila, že policisté měli do hotelového pokoje přijít na udání, za kterým měl stát její bývalý přítel. „Nebudu jmenovat, ale můj žárlivý expřítel zavolala polici. Jsem těhotná a doufám, že jsem z toho stresu nepotratila. Dvě hodiny jsem brečela. Na povlečení a polštářích v posteli je krev,“ sdělila Lia v rozhovoru. A později měla redakci Vipstar.cz potvrdit, že nakonec opravdu potratila. Dítě pak měla čekat se svým současným partnerem, rapperem Vercettim. Což jsou slova, z kterých jde opravdu mráz po zádech.

Ne všichni jí ale slova o potratu věří a objevují se hlasy, že všechno mohlo být i trochu jinak. Lia totiž podle pochybovačů na InstaStories i po incidentu sdílela veselá „storíčka“ a psala, že je v pořádku. Senseyovo zatčení zkrátka vyvolává stále víc otázek než odpovědí. Pokud ale k potratu opravdu došlo, doufejme, že bolestivé období překoná co nejdříve.

Sdílejte článek
Štítky policie potrat zatčení rapper Lia Kees Sensey

Přečtěte si také