Ladislav Sinai se omluvil ženám za sexuální zprávy a vyhledá odbornou pomoc. Jaká obvinění ale stále odmítá?

Známý tvůrce podcastů zveřejnil oficiální vyjádření ke sprostým sexuálním zprávám, které měl posílat mladým dívkám. Jsou všechna obvinění pravdivá?

Ladislava Sinaie jsou v posledních dnech plné sociální sítě, bohužel ale ne kvůli jeho známému podcastu. Na Twitteru a Instagramu se totiž začalo objevovat velké množství screenshotů jeho údajných zpráv s mladými ženami, které obsahovaly nejen velkou porci vulgarismů, ale zejména sexuální nátlak, v nichž požadovala internetová hvězda po dívkách např. nahé fotky či netradiční a pro mnohé nechutné sexuální praktiky. Některé z dívek pak měly být dokonce nezletilé. Pravost zpráv se ovšem nepodařilo potvrdit. Sinai se už o víkendu na platformě HeroHero vyjádřil a oznámil, že řada z nich je falešná a dopisování s nezletilými holkami odmítá. A nyní přišel na Instagramu s oficiálním vyjádřením. A také velkou omluvou!

Sinai v příspěvku přiznává, že některé ze zpráv jsou skutečné, jsou však podle něj několik let staré a často myšleny s nadsázkou. I přesto ovšem uznává, že jeho jednání mělo do správnosti daleko. „Přestože je naprostá většina konverzací několik let stará a často myšlena s nadsázkou, neomlouvá to, jak jsem se v minulosti v některých případech v mém vztahu k dívkám zachoval. Mé chování je a bylo nepřijatelné. Upřímně se všem omlouvám a chápu, že jsem mohl ztratit důvěru mnohých z vás,“ napsal Ladislav Sinai.

„Uvědomuji si vážnost svého pochybení a uvědomil jsem si, že bude správné, když vyhledám odbornou pomoc, se kterou se budu snažit přijít na to, proč jsem se choval tak, jak jsem se choval a co mám dělat, aby se za žádných okolností nic takového v budoucnu nemohlo opakovat,“ dodává známý moderátor s tím, že své jednání rozhodně nehodlá zlehčovat a ponese následky. Zároveň ovšem stále označuje řadu ze zpráv za falešné a popírá, že by jakkoliv komunikoval či měl sexuální kontakt s nezletilými osobami.

Tato nařčení jsou podle něj vymyšlená a nezakládají se na pravdě. I přesto uznává, že jeho jednání bylo za čárou a kvůli kauze si hodlá dát na čas pauzu. „Upřímně se omlouvám všem, kterým mohlo moje chování jakkoliv ublížit, všem mým sledujícím, rodině, přátelům a spolupracovníkům. Mrzí mě to a slibuju, že budu aktivně pracovat na tom, aby k ničemu podobnému už v žádné situaci nedošlo. Proto jsem se rozhodl udělat si na nějaký čas pauzu a pracovat na sobě,“ řekl Sinai. Co na jeho vyjádření říkáte vy?


Přečtěte si také