Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Finále LIKE HOUSE je tady! Vyhraje půl milionu Jenis, nebo Tomi?

MilanR. Publikováno: 02.07.2021
Dlouho očekávané vyvrcholení populární reality show je tady. Kdo z influencerů si získal nejvíc diváckých sympatií?
Datlův nejlepší kamarád Jenis.
Jenis
Jan Svěcený alias Jenis je český youtuber a nejlepší kamarád populárního Marka "Datla" Valáška... Přečíst celé

reklama

Ano, tři měsíce utekly jako voda a oblíbená reality show LIKE HOUSE dnes doputuje do svého cíle. Partička influencerů ve vile prožívala nejen své radosti a strasti, plnila challenge a dost často se mezi sebou hádala, ale samozřejmě bojovala také o sympatie diváků, kteří pomocí mobilní aplikace posílali hlasy svému favoritovi. A soutěžící s největším počtem hlasů si dnes odnese kromě svých věcí z vily také výhru půl milionu.

Vzhledem k průběhu pořadu a obřích sympatiích na sociálních sítích pak asi není vůbec žádným překvapením, mezi jakou dvojicí se bude rozhodovat. Ano, pohodáři Tomi a Jenis si svými vtípky, žhavou bromance a pohodovými povahami získali srdce diváků nejvíce. A dnes se rozhodne právě mezi nimi.

Vítěze přišel do vily LIKE HOUSE vyhlásit její častý host a kamarád influencerů Honza Bendig. „V posledních dvou týdnech byl souboj mezi Jenisem a Tomim natěsno a doufám, že váš vztah tímto vyhlášením nekončí. Historicky prvním vítězem LIKE HOUSE se stává…,“ napínal oblíbený zpěvák všechny až do poslední vteřiny. Kdo tedy nakonec vyhraje?

Napínavé vyhlášení a poslední díl LIKE HOUSE nezapomeňte sledovat od 16:15 na Primě. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Jenis a Tomi.

VIDEO: Pravda o vztahu Tomiho a Jenise v LIKE HOUSE! Jak to spolu opravdu mají?

Laduška řve na Adama Kajumiho.

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE brutálně seřvala Kajumiho a začala mu vyhrožovat! Co jí udělal?

reklama