Youtubeři

2. července 2021 11:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Finále LIKE HOUSE je tady! Vyhraje půl milionu Jenis, nebo Tomi?

LIKE HOUSE (55) - Vyhraje Tomi, nebo Jenis?

Dlouho očekávané vyvrcholení populární reality show je tady. Kdo z influencerů si získal nejvíc diváckých sympatií?

Ano, tři měsíce utekly jako voda a oblíbená reality show LIKE HOUSE dnes doputuje do svého cíle. Partička influencerů ve vile prožívala nejen své radosti a strasti, plnila challenge a dost často se mezi sebou hádala, ale samozřejmě bojovala také o sympatie diváků, kteří pomocí mobilní aplikace posílali hlasy svému favoritovi. A soutěžící s největším počtem hlasů si dnes odnese kromě svých věcí z vily také výhru půl milionu.

Vzhledem k průběhu pořadu a obřích sympatiích na sociálních sítích pak asi není vůbec žádným překvapením, mezi jakou dvojicí se bude rozhodovat. Ano, pohodáři Tomi a Jenis si svými vtípky, žhavou bromance a pohodovými povahami získali srdce diváků nejvíce. A dnes se rozhodne právě mezi nimi.

Vítěze přišel do vily LIKE HOUSE vyhlásit její častý host a kamarád influencerů Honza Bendig. „V posledních dvou týdnech byl souboj mezi Jenisem a Tomim natěsno a doufám, že váš vztah tímto vyhlášením nekončí. Historicky prvním vítězem LIKE HOUSE se stává…,“ napínal oblíbený zpěvák všechny až do poslední vteřiny. Kdo tedy nakonec vyhraje?

Napínavé vyhlášení a poslední díl LIKE HOUSE nezapomeňte sledovat od 16:15 na Primě. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky vítěz Tomi finále LIKE HOUSE Jenis