Misha pojede na olympiádu.
Autor: Youtube.com/Mishovy šílenosti Misha pojede na olympiádu.

Misha končí na YouTube! Hodlá místo toho lyžovat a chce se dostat na olympiádu! Trénovat ho bude Ledecká (apríl)

Publikováno: 01.04.2018
To, na co se těšilo nespočet hejtrů, se konečně stalo skutečností. Jenže se možná nebudou radovat příliš dlouho.
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Ano, opravdu čtete správně. Už dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že Mishovy youtuberské dny se chýlí ke konci. Mladý provokatér už téměř nevydával nová videa, hejtři doma i v zahraničí o něj přestali mít zájem a sám jednou na sociálních sítích přiznal, že ho natáčení šílených songů přestává bavit. A nyní se sen mnoha jeho odpůrců stal konečně skutečností. Misha oznámil, že jako youtuber nadobro končí a během pár dní smaže všechna svá videa. Jenže být vámi, tak se příliš neradujeme.

Misha totiž oznámil, že se nyní chce stát profesionálním sportovcem a naplno se věnovat své obrovské zálibě, lyžování. To si jedenáctiletý youtuber v posledních letech zamiloval a chce se mu věnovat na vrcholné úrovni. A v dospělosti se podívat dokonce na olympiádu! A co, že k tomuto nápadu přivedlo? (Ne)překvapivě to byl nečekaný zlatý triumf Ester Ledecké na olympijských hrách v Pchjongčchangu, kde coby totální outsider ve sjezdovém lyžování v Super-G převálcovala všechny favority a fantasticky si dojela pro zlatou medaili. A přesně o něco podobného se nyní chce Misha pokusit. „Když jsem viděl Ester, jak to všem na olympiádě natřela, tak jsem si řekl, proč bych tohle zkrátka nemohl zvládnout i já,“ vysvětluje svou motivaci Misha.

Jeho rodina ho pak v ambiciózních snahách plně podporuje. Otec Oldřich Florian pak hodlá jít ve stopách Janka Ledeckého a synovu cestu na vrchol z velké části zaplatit. „Velkou míru na úspěchu Ester mělo to, že za ní celou dobu rodina plně stála a nebála se jí za všech situací podporovat. A přesně to hodlám dopřát i svému synovi,“ vysvětluje situaci Mishův otec. Na splnění synova snu pak už pilně pracuje. Malý bývalý youtuber už tak díky jeho kontaktům několik měsíců tajně trénuje v Alpách a nyní se mu povedl opravdový majstrštyk. Spojil se totiž právě s Ester Ledeckou a domluvil se s ní, že bude Mishu v jeho začátcích ve volných chvílích částečně trénovat! A malému klukovi pomůžou i její špičkoví trenéři.

S přijmutím nabídky pak Ledecká údajně neváhala ani vteřinu a na spolupráci se těší. Ostatně stejně jako samotný Misha. „Už se nemohu dočkat. Máme toho s Ester tolik společného. Mně nikdo nevěřil v mých youtuberských začátcích, jí zase nikdo nedával šance před zlatým sjezdem. A jaké jsou z nás nyní z obou hvězdy,“ řekl se svým vyzubeným úsměvem malý youtuber. Také zbytek rodiny ho pak hodlá plně podporovat a jeho brácha Metadon dokonce chystá nový šílený song, jenž se bude v případě Mishova vítězství hrát místo české hymny. „Už teď vám mohu říct, že to bude mnohem lepší a chytlavější než nová verze naší hymny,“ prozradil Metadon. Tak uvidíme, zda bude Misha na lyžích nakonec stejně úspěšný jako na YouTube. A jestli v cíli vždycky řekne své tradiční “hihahohahi!“.

5 vyhaslých youtuberů, jejichž sláva už skončila.

TOP 5: Vyhaslí youtubeři, kteří mají největší slávu definitivně za sebou. Skončí dřív Misha, nebo Teri Blitzen?

Misha - parodie na Jirku Krále

VIDEO: Misha klesl na dno! Slavný youtuber ukazuje exkrementy a brutálně útočí na Jirku Krále a Shopaholic Nicol!

reklama