Misha končí na YouTube! Hodlá místo toho lyžovat a chce se dostat na olympiádu! Trénovat ho bude Ledecká (apríl)

To, na co se těšilo nespočet hejtrů, se konečně stalo skutečností. Jenže se možná nebudou radovat příliš dlouho.

Ano, opravdu čtete správně. Už dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že Mishovy youtuberské dny se chýlí ke konci. Mladý provokatér už téměř nevydával nová videa, hejtři doma i v zahraničí o něj přestali mít zájem a sám jednou na sociálních sítích přiznal, že ho natáčení šílených songů přestává bavit. A nyní se sen mnoha jeho odpůrců stal konečně skutečností. Misha oznámil, že jako youtuber nadobro končí a během pár dní smaže všechna svá videa. Jenže být vámi, tak se příliš neradujeme.

Misha totiž oznámil, že se nyní chce stát profesionálním sportovcem a naplno se věnovat své obrovské zálibě, lyžování. To si jedenáctiletý youtuber v posledních letech zamiloval a chce se mu věnovat na vrcholné úrovni. A v dospělosti se podívat dokonce na olympiádu! A co, že k tomuto nápadu přivedlo? (Ne)překvapivě to byl nečekaný zlatý triumf Ester Ledecké na olympijských hrách v Pchjongčchangu, kde coby totální outsider ve sjezdovém lyžování v Super-G převálcovala všechny favority a fantasticky si dojela pro zlatou medaili. A přesně o něco podobného se nyní chce Misha pokusit. „Když jsem viděl Ester, jak to všem na olympiádě natřela, tak jsem si řekl, proč bych tohle zkrátka nemohl zvládnout i já,“ vysvětluje svou motivaci Misha.

Jeho rodina ho pak v ambiciózních snahách plně podporuje. Otec Oldřich Florian pak hodlá jít ve stopách Janka Ledeckého a synovu cestu na vrchol z velké části zaplatit. „Velkou míru na úspěchu Ester mělo to, že za ní celou dobu rodina plně stála a nebála se jí za všech situací podporovat. A přesně to hodlám dopřát i svému synovi,“ vysvětluje situaci Mishův otec. Na splnění synova snu pak už pilně pracuje. Malý bývalý youtuber už tak díky jeho kontaktům několik měsíců tajně trénuje v Alpách a nyní se mu povedl opravdový majstrštyk. Spojil se totiž právě s Ester Ledeckou a domluvil se s ní, že bude Mishu v jeho začátcích ve volných chvílích částečně trénovat! A malému klukovi pomůžou i její špičkoví trenéři.

S přijmutím nabídky pak Ledecká údajně neváhala ani vteřinu a na spolupráci se těší. Ostatně stejně jako samotný Misha. „Už se nemohu dočkat. Máme toho s Ester tolik společného. Mně nikdo nevěřil v mých youtuberských začátcích, jí zase nikdo nedával šance před zlatým sjezdem. A jaké jsou z nás nyní z obou hvězdy,“ řekl se svým vyzubeným úsměvem malý youtuber. Také zbytek rodiny ho pak hodlá plně podporovat a jeho brácha Metadon dokonce chystá nový šílený song, jenž se bude v případě Mishova vítězství hrát místo české hymny. „Už teď vám mohu říct, že to bude mnohem lepší a chytlavější než nová verze naší hymny,“ prozradil Metadon. Tak uvidíme, zda bude Misha na lyžích nakonec stejně úspěšný jako na YouTube. A jestli v cíli vždycky řekne své tradiční “hihahohahi!“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také