VIDEO: Misha klesl na dno! Slavný youtuber ukazuje exkrementy a brutálně útočí na Jirku Krále a Shopaholic Nicol!

Mishův očekávaný konec na YouTube nenastal. Místo toho přišel malý youtuber s rádoby vtipným videem, které naštve všechny hejtry!

Hejtři doufali, že právě dnes nastane ten den, kdy Misha oznámí konec své youtuberské kariéry. Jeho nový šílený song se totiž měl původně jmenovat I Say Goodbye, což naznačovalo mnohé. Jenže jak se dalo očekávat, šlo pouze o další jeho provokaci a ve skutečnosti se jednalo o nudný song ke hře Portal. Zároveň ovšem vydal své “valentýnské“ video, kterým nejspíš zase všechny pořádně naštve!

Dělá si v něm totiž srandu z nedávného videa Jirky Krále a Shopaholic Nicol s názvem Co (ne)koupit na Valentýna. Slavné youtubery v něm otevřeně paroduje, dělá si legraci z jejich slavných hlášek a vrcholem celého videa je, když ruky bere napodobeninu exkrementů! Důvod? Chce tím poukázat na tom, jak jsou podobná sponzorovaná a unboxing videa zbytečná a směšná. Něco mi ale říká, že směšný je v tomto případě právě Misha. Minimálně pro jeho hejtry. Myslíte si, že to už malý youtuber přehání?


Přečtěte si také