návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Misha klesl na dno! Slavný youtuber ukazuje exkrementy a brutálně útočí na Jirku Krále a Shopaholic Nicol!

Mishův očekávaný konec na YouTube nenastal. Místo toho přišel malý youtuber s rádoby vtipným videem, které naštve všechny hejtry!
Vydáno: 15.02.2018
Misha - parodie na Jirku Krále
Autor: Youtube.com/Mishovy šílenosti CZ Misha - parodie na Jirku Krále
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hejtři doufali, že právě dnes nastane ten den, kdy Misha oznámí konec své youtuberské kariéry. Jeho nový šílený song se totiž měl původně jmenovat I Say Goodbye, což naznačovalo mnohé. Jenže jak se dalo očekávat, šlo pouze o další jeho provokaci a ve skutečnosti se jednalo o nudný song ke hře Portal. Zároveň ovšem vydal své “valentýnské“ video, kterým nejspíš zase všechny pořádně naštve!

Dělá si v něm totiž srandu z nedávného videa Jirky Krále a Shopaholic Nicol s názvem Co (ne)koupit na Valentýna. Slavné youtubery v něm otevřeně paroduje, dělá si legraci z jejich slavných hlášek a vrcholem celého videa je, když ruky bere napodobeninu exkrementů! Důvod? Chce tím poukázat na tom, jak jsou podobná sponzorovaná a unboxing videa zbytečná a směšná. Něco mi ale říká, že směšný je v tomto případě právě Misha. Minimálně pro jeho hejtry. Myslíte si, že to už malý youtuber přehání?

 

 

Vážně v něm láká na svůj konec na YouTube?

GALERIE: Končí Misha na YouTube? Slavný youtuber sdílel tento vzkaz, kterým potěší všechny hejtry!

fb_nejtrapnější youtubeři

TOP 5: Nejtrapnější youtubeři z Česka! Tihle lidé dělají špatné jméno celé komunitě! Je horší MikeJePan, nebo Misha?

Článek je zařazen v: Misha , youtuber , provokace , Jirka Král , Shopaholic Nicol , exkrement