Nejšílenější song všech dob?! Youtuber MikeJePan nazpívá nový hit s Rytmusem a sexy Sharlotou! O jaké úchylnosti budou zpívat? (apríl)

Známý internetový provokatér to se svým rádoby zpíváním evidentně myslí vážně. A pro svůj další hit si sehnal opravdu hvězdné parťáky!

MikeJePan už není jen youtuberem a věčným provokatérem měšťáků, v poslední době na nás totič čím dál více útočí coby zpěvák svým virálními “hity“. Když poprvé přišel se svým vánočním songem Pohoda, hodně lidí se ještě nad jeho rádoby zpěvem uchechtlo, jeho nejnovější písně Máma a PohodaTea jsou ovšem už vyloženě na propláchnutí uší. Jenže ani to Mikeovi nestačí a on pro nás na toto léto chystá něco opravdu velkého!

Ano, jak jste asi z názvu pochopili, čeká nás jeho společná skladba s populární raperkou Sharlotou a zejména králem československého hip-hopu Rytmusem! Jejich společný singl, v němž budou Mike s Rytmusem rapovat a Sharlota se postará o refrén, se bude jmenovat Pohoda, jebej. Budou v něm pak zpívat o různých šílených místech, kde byste se nebáli mít “na pohodu“ sex. Prostě další bizár, jak je na Mikea zvykem.

A jak se youtuber k této hvězdné spolupráci dostal? Se Sharlotou se Mike zná už od natáčení jednoho nejmenovaného pořadu a už dlouho prý přemýšleli nad nějakým tím společným projektem. A Rytmus zase rád kývne na jakoukoliv šílenost, která smrdí pořádným hitem. A u tohoto songu nám všichni zúčastnění opravdu slibují velký letní hit, jehož chytlavou melodii nedostaneme z hlavy. No, jsme pořádně zvědaví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také