Youtubeři

29. března 2018 13:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas! Zoufalý MikeJePan kopíruje Jirku Krále a přichází s vlastním drinkem. Budete ho chtít vůbec ochutnat?

Kontroverzní youtuber přichází s dalším kouskem, jimž asi naštve hodně hejtrů.

MikeJePan je jedním z youtuberů, jenž na sebe rád poutá pozornost a provokuje hejtry. Nyní je ovšem neprovokuje svým dalším skandálem s měšťáky či partičkou TVTwixx, ale novým projektem. MikeJePan totiž spojil síly se známou společností Bubbleology a vyrobil s nimi svůj exkluzivní nápoj PohodaTea, který se zde bude prodávat v limitovanou dobu.

Že vám to někoho připomíná? Ano, správně si vzpomínáte na Jirku Krále a jeho speciální burger v McDonald´s. Mnoha hejtrů už tak youtuberovi samozřejmě vyčítá, že se po mnohem slavnějším kolegovi pouze trapně opičí. Další lidé se pak pozastavují také nad krokem samotné společnosti. Je to totiž teprve rok a půl, co se Bubbleology muselo vypořádat s kauzou okolo chemického složení svých nápojů, s nímž klamala své zákazníky. Firma tenkrát přišla o nemálo fanoušků a také reklamní tváře značky v čele s Teri Blitzen.

Mnozí kritikové si proto myslí, že spolupráce s nejkontroverznějším youtuberem současnosti, jenž se nevyhýbá problémům s policií, by se jim nemusela vyplatit. Uvidíme. Na druhou stranu, jeho drink bude k dostání pouze pár týdnů a bouřlivák Mike nejspíš k značce přiláká dostatečnou pozornost. Co myslíte vy? Máte vůbec chuť Mikeův speciální drink ochutnat, nebo vás vůbec neláká?


Přečtěte si také