návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Ondra Vlček se už opravdu, ale fakt prý vážně, rozešel s nezletilou holkou. Ta už si našla jiného. Věříte mu to?

Kontroverze okolo vztahu Ondry Vlčka s nezletilou dívkou nebere konce. Nebo je to snad už naopak?
Vydáno: 18.06.2019
Chodí youtuber s 13letou holkou? 2
Autor: Instagram.com/OndraVlcek Chodí youtuber s 13letou holkou? 2

Už je to čtvrt roku, co se českým internetem šířila aféra okolo youtubera Ondry Vlčka a jeho nezletilé přítelkyně, které bylo tehdy pouhých 13 let. Lidé ho považovali za pedofila, označovali jejich vztah za špatný a ani Vlčkovy nesmyslné obhajoby samozřejmě nepomohly. Pár se nakonec kvůli obrovskému tlaku na oko rozešel, podle fotek na sociálních sítích ovšem bylo jasné, že se snaží před ostatními zatajit pravdu. Nebo už je vše zase jinak?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Verunka je nejlepší❤️ (@verunkakohlova_fanpage),

 

Po sociálních sítích se totiž šíří fotka, na které se teď již 14letá Vlčkova láska líbá s jiným klukem, jenž už naštěstí vypadá, že patří do její věkové kategorie. Na jejich zamilovanou fotku pak zareagoval i samotný Ondra Vlček, který k ní napsal, že to své bývalé přeje.

Fotografie tak má u lidí navodit dojem, že je kontroverzní páreček opravdu minulostí a dívka si našla jiného. Otázkou zůstává, jestli jim to po tom všem ještě někdo věří. Mnoho lidí si totiž myslí, že se jedná o další jejich rádoby kamufláž. Tvůrce reakčních videí a Vlčkův odpůrce PeeetaaaTV si pak myslí, že se jedná o youtuberův jakýsi sociální experiment. Co myslíte vy?

Ondra Vlček lže? 1

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Ondra Vlček stále chodí s nezletilou holkou! Proč youtuber pořád lže?

Ondra Vlček přiznal, že potřebuje psychologa. 1

VIDEO: Ondra Vlček na dně! Přiznal, že musí chodit k psychologovi. A opravdu měl vztah s malým klukem?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , rozchod , youtuber , Veronika , nový kluk , fotky , vztah s 13letou holkou , 13letá holka , nezletilá dívka

reklama