návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

Popálená Týnuš Třešničková měla střet s policií! Jaký obří průšvih musela řešit?

Youtuberka Týnuš se dostala do křížku s policií.
Vydáno: 08.11.2019
Týnuš měl střet s policií 1
Autor: Instagram.com Týnuš měl střet s policií 1

24letá youtuberka Týnuš Třešničková má za sebou bouřlivé období. Začalo to nehodou v Turecku, pokračovalo velmi zdlouhavou léčbou na soukromé klinice, po které přišel návrat do Česka a snaha se znovu vrátit k práci. Před pár týdny pak přišla poslední rána v podobě rozchodu. Jako by to ale všechno bylo málo, ještě ke všemu se teď Týnuš zapletla s policií.

Ve středu si mladá youtuberka vyrazila na módní párty se svoji mladší ségrou Martinou, jenže před příjezdem je při rutinní prohlídce zastavila policie. Samotná silniční kontrola sice proběhla v pořádku, problém nastal teprve chvíli, kdy si při ní Týnuš zlomila podpatek. Pro běžné smrtelníky relativně malý problém, pro sexy youtuberku toužící ukázat se v co nejlepší formě to byl ale obří průšvih, který musela řešit tak, že se vrátila pro jiný pár. Později pak na Instagramu vtipkovala, že si příště vezme ještě třetí boty, kdyby náhodou.

Týnuš je znovu single 1

JE PO LÁSCE! Youtuberka Týnuš Třešničková se rozešla s přítelem. Můžou za to popáleniny?

Anna Šulc (20)

GALERIE: Zapomeňte na Týnuš, tahle sexy youtuberka je novou královnou českého Instagramu! Znáte ji?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , nehoda , Turecko , policie , rozchod , popálení

reklama