návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

JE PO LÁSCE! Youtuberka Týnuš Třešničková se rozešla s přítelem. Můžou za to popáleniny?

Popálená youtuberka Týnuš Třešničková je sama.
Vydáno: 22.10.2019
Týnuš je znovu single 1
Autor: Instagram.com Týnuš je znovu single 1

Nic netrvá věčně, v případě slavné youtuberky Týnuš Třešničkové je tenhle konec ale o to víc trpký. Řeč je samozřejmě o rozchodu Týnuš a jejího již bývalého přítele Viktora Hájíčka, k tomu totiž došlo jen necelý rok po tragické nehodě, při které youtuberka skončila s vážnými popáleninami na horní části těla, především v obličeji. Týnuš následně strávila více než půl roku intenzivní léčbou svých zranění.

Vztah zdá se nevydržel i přesto, že oba pojil tenhle traumatický zážitek. Jak potvrdil starší podnikatel serveru Super.cz, Týnuš prý pracuje pro jeho firmu, a jsou spolu dále v kontaktu, nic víc už ale mezi nimi není.

Vztah podle jeho slov "vyprchal". Mnozí ale začnou jistě záhy spekulovat, že za to částečně mohla například i vážná zranění, která se Týnuš zejména v oblasti krku stále ještě nezahojila. V takovém případě by ten rozchod byl o to bolestivější. Youtuberka se zatím k věci nevyjádřila.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , rozchod , popáleniny , nehoda , Viktor Hájíček , vztah , konec , láska

reklama