reklama

reklama

Psychopat Bejr vytáhl v Prostřeno! zbraň! 1

Psychopat Bejr se konečně vyjádřil k sebevraždě v Prostřeno! Proč má z nenávisti lidí velkou radost?

Publikováno: 12.06.2019
Kontroverzní youtuber Aleš Bejr se rozpovídal ke svým „vtípkům“ v populárním soutěžním pořadu. A svých činů ani trochu nelituje.
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Už jsou to dva týdny, co se kontroverzní youtuber Psychopat Bejr ukázal v oblíbeném pořadu Prostřeno!, kde nenechal prakticky kámen na kameni. Bejr se rozhodl, že na sebe bude lacině upozorňovat opravdu za všech okolností a naservíroval zde jedno z nejhorších menu v dějinách pořadu a přišel také s fingovanou sebevraždou. Tou nejen, že takřka rozbrečel ostatní soutěžící, ale naštval tím prakticky celé Česko. A nyní se právě k této kauze konečně pořádně vyjádřil.

rozhovoru pro Extra.cz přiznal, že zatímco lidé považují sebevraždu i další jeho vtípky v pořadu za nemístné a nepovedené, on je naopak označuje za velmi povedené. Dokonce považuje fingovanou sebevraždu za nejlepší vtip v celé své youtuberské kariéře! On totiž coby kontroverzní youtuber chtěl vyvolat nevoli a další vlnu hejtu na svou osobu a to se mu evidentně povedlo. Z nenávisti lidí na svou osobu má tak evidentní radost a vůbec ho nemrzí, že ostatním soutěžícím možná svým jednáním způsobil velký šok. Jak se na Bejrovo účinkování s odstupem díváte vy?

Psychopat Bejr v Prostřeno!

GALERIE: Šílený youtuber Psychopat Bejr v Prostřeno! Hostům naservíruje polívku z proteinu! Jaké další blafy připraví?

Bude se Psychopat Bejr rozvádět? 1

VIDEO: Rozchod Psychopata Bejra?! Šílence z Prostřeno! opustila manželka. Může za to trapné chování v pořadu?