S bývalou holkou Fattyho mává těhotenství! Tyhle šílenosti plánuje dělat se svým malým chlapečkem

Co chce bývalá holka youtubera Fattyho dělat se svým dítětem?

Sára Holanová je asi nejznámější díky svému vztahu s youtuberem Fattym. Nastávající mladá maminka se ale od té doby čím dál více dostává do bulvárních plátků z vlastního přičinění, spousta lidí se přitom začíná ptát, jestli jí nepřeskočilo.

Bojovnice za dobré zacházení se zvířaty totiž v rámci těhotenství občas prohlásí pěknou blbost, po které všichni kroutí hlavou. Jako když např. kdysi oznámila, že se synem hodlá oslavit první erekci, nebo teď, když se svěřila, že hodlá dítě klidně kojit až do nástupu na první stupeň základní školy. Fanouškům Hry o trůny teď nejspíš v hlavě probleskl mladý Robin Arryn. Každopádně zde to nekončí.

Sára chce dítě učit respektu k přírodě a ke třídění, což je samozřejmě v pořádku a moc hezké, zároveň je ale pevně rozhodnutá, že jej bude stravovat výhradně vegansky. A tady už možná nastává malý problém, lidé by totiž vždycky měli mít na výběr, a představa, že je nějaké dítě od malička krmené výhradně vegansky, se spoustě lidem nelíbí. Sára si to ale nechce nechat rozmluvit a rázně všem oznámila, ať jí nekecají do života. Tak snad ví, co dělá, no.


Přečtěte si také