návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Slavný český youtuber je ve hře o státní vyznamenání! Která hvězda se možná dočká největší národní pocty?

Bude se letos přepisovat historie? Dostane letos youtuber vůbec poprvé státní vyznamenání?
Vydáno: 03.04.2019
Dostane Kovy státní vyznamenání? 1
Autor: Instagram.com/kovy_gameballcz Dostane Kovy státní vyznamenání? 1

Můžete si myslet, co chcete, ale popularita a celkové uznávání youtuberů u nás přece jen pomalu stoupá. Tedy aspoň některých z nich. A letos je to navíc vůbec poprvé, co má youtuber šanci obdržet od prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání. A tím vyvoleným je čím dál respektovanější a společenský uznávanější Karel Kovář alias Kovy.

Objevil se totiž v návrzích na státní vyznamenání. Lhůta na jejich podání skončila minulý týden. Návrhů od veřejnosti a 5 poslanců se údajně sešlo desítky. Kovyho jméno pak doporučil poslanec Pirátů Tomáš Martínek. „Rozhodl jsem se, že každý rok budu nominovat dvě osoby, které ve svém volném čase pomáhají vzdělávat společnost a zvyšovat mediální gramotnost populace, aby lidé nepodléhali manipulaci pomocí lživých či závádějících informací,“ vysvětlil Martínek serveru iDnes.cz.

A do této kategorie Kovy, zabývající se ve videích i ožehavými aktuálními tématy, podle všeho jasně zapadá. Youtuberství tak v Česku překonalo další zajímavou metu. I když přiznejme si, šance, že Kovy 28. října skutečně dostane vyznamenání, je nejspíš opravdu malá.

Fanoušci mu po jeho přiznání naštěstí vyjadřují i podporu.

Šok! Slavný youtuber Kovy přiznal, že je gay. Lidé mu kvůli tomu vyhrožují smrtí!

Kovy_článek13

VIDEO: Kovy varuje před cenzurou internetu! Co už youtubeři nebudou moci kvůli EU natáčet?

Článek je zařazen v: Kovy , státní vyznamenání , youtuber , Karel Kovář , Miloš Zeman

reklama