Youtubeři

17. března 2017 11:17

redakce Prima Lajk

TVTwixx a Psychopat Bejr měli problémy s policií! Známý youtuber se je snažil uplatit! Co provedli tentokrát?

A to čekali, že jim tohle projde?

Další video s Dannym z youtuberské partičky TVTwixx, další problémy s policií. A tentokrát u toho nechyběla ani stoupající hvězda YouTube scény Psychopat Bejr. Právě tyto dvě internetové persóny se společně se svými kamarády, méně známými youtubery, rozhodly uspořádat challenge, při které si chtěly vyzkoušet, jaké to je být slepý. Jenže netrvalo to dlouho a k jejich kousku dorazila městská policie.

Youtubeři si totiž ke svému pokusu vybrali dětské hřiště, na němž neustále hulákali, vykřikovali sprostě, a Bejr zde dokonce měl přivázaného svého psa. I přesto, že, jak všichni dobře víme, čtyřnozí mazlíčkové na dětská hřiště nesmějí. Není tedy divu, že si někdo ze sídliště na hlučnou partičku stěžoval a nechal je vykázat.

Youtubeři to ale příliš nemohli pochopit a dělali si z celé situace spíše legraci. Aleš Bejr se pak snažil hrozící pokutě za psa vyhnout "úplatkem" v podobě jeho triček a plakátů. Nakonec se ale nic vážného nestalo a oni mohli v klidu odejít. V případě TVTwixx šlo o jeden z jejich nejmenších prohřešků. Mají ale podobné situace a problémy opravdu zapotřebí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také