Adam Kajumi srazil zajíce. 1
Autor: archiv FTV Prima Adam Kajumi srazil zajíce. 1

VIDEO 18+: Brutální nehoda v LIKE HOUSE! Adam Kajumi srazil omylem zajíce. Tyhle záběry nejsou pro slabší povahy

MilanR. Publikováno: 19.05.2021
Situace, kterou jste v televizi z pochopitelných důvodů rozhodně vidět nemohli.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Jak už je zvykem, u pořadu LIKE HOUSE můžete v archivu vídat nejen jednotlivé epizody, ale také bonusové scény a záběry, které se do vysílání nedostaly. A u dnešního videa to má celkem logický důvod, protože rozhodně neudělá dobře milovníkům zvířat. Ukazuje totiž situaci, kdy tiktoker Adam Kajumi během své jízdy do vily srazil omylem zajíce. Jenže zvíře nezůstalo ležet na silnici, ale bohužel ho měl Kajumi zaklíněné v autě a on netušil, jak ho dostat ven!

Na pomoc mu přišel proto Tomi, následovaný Maru a Laduškou. A všechny pohled na zaklíněného zajíce docela znechutil. Adam s Tomim si pak dlouho nevěděli rady s tím, jak dostat mrtvé zvíře z auta ven. Po dlouhém snažení se tak museli zbavit plastu v nárazníku auta. Zkrátka nic příjemného a Adam pak nebyl ve zpovědnici příliš šťastný z toho, co zajícovi nechtěně provedl.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House (21): Úklidová akce ZAJÍC
Laduška a videoklip První láska. 1

VIDEO: Sexy Laduška natočila v LIKE HOUSE videoklip! Co na její nový song říkají fanoušci?

LIKE HOUSE (17)

VIDEO: Brutální záběry z LIKE HOUSE! Tomi si nechal udělat od Jenise kérku na rty. Nelitoval toho?

reklama