Virály

12. května 2021 16:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy Laduška natočila v LIKE HOUSE videoklip! Co na její nový song říkají fanoušci?

Lada Horová natočila ve vile LIKE HOUSE videoklip ke své nové písni První láska. Jak se vám líbí?

Lada Horová alias Laduška není pouze mladou influencerkou a tiktokerkou, ale snaží prorazit také jako zpěvačka. V době, kdy je díky reality show LIKE HOUSE na vrcholu popularity, navíc vydává svůj nový song První láska, který pojednává o jejím bývalém vztahu. A novou píseň samozřejmě doprovází také videoklip, který byl natáčen přímo ve vile LIKE HOUSE!

Natáčení klipu bylo jedním z úkolů všech soutěžících. Ne všichni se ho ale chtěli zúčastnit a celá situace vytvořila mezi influencery zase pořádné dusno. Laduška nakonec videoklip natočila s pomocí Tomiho, Jenise a zejména Adama Kajumiho, který celý kousek zrežíroval a zahrál si v něm také Laduščina bývalého přítele.

Diváci pak na YouTube song prozatím spíše chválí, píseň je podle nich upřímná a myslí si, jak se influencerka posouvá vpřed. I když někteří uznávají, že Kajumi se s režií a vizuálními efekty možná až příliš utrhl ze řetězu a samozřejmě se našla i řada hejtrů, kteří dali klipu nekompromisně dislajk. Podle rostoucího počtu zhlédnutí by si však mohla Lada připsat solidní virální hit.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také