Laduška a videoklip První láska. 1
Autor: archiv FTV Prima Laduška a videoklip První láska. 1

VIDEO: Sexy Laduška natočila v LIKE HOUSE videoklip! Co na její nový song říkají fanoušci?

MilanR. Publikováno: 12.05.2021
Lada Horová natočila ve vile LIKE HOUSE videoklip ke své nové písni První láska. Jak se vám líbí?

reklama

Lada Horová alias Laduška není pouze mladou influencerkou a tiktokerkou, ale snaží prorazit také jako zpěvačka. V době, kdy je díky reality show LIKE HOUSE na vrcholu popularity, navíc vydává svůj nový song První láska, který pojednává o jejím bývalém vztahu. A novou píseň samozřejmě doprovází také videoklip, který byl natáčen přímo ve vile LIKE HOUSE!

Natáčení klipu bylo jedním z úkolů všech soutěžících. Ne všichni se ho ale chtěli zúčastnit a celá situace vytvořila mezi influencery zase pořádné dusno. Laduška nakonec videoklip natočila s pomocí Tomiho, Jenise a zejména Adama Kajumiho, který celý kousek zrežíroval a zahrál si v něm také Laduščina bývalého přítele.

Diváci pak na YouTube song prozatím spíše chválí, píseň je podle nich upřímná a myslí si, jak se influencerka posouvá vpřed. I když někteří uznávají, že Kajumi se s režií a vizuálními efekty možná až příliš utrhl ze řetězu a samozřejmě se našla i řada hejtrů, kteří dali klipu nekompromisně dislajk. Podle rostoucího počtu zhlédnutí by si však mohla Lada připsat solidní virální hit.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House: Videoklip První láska
Hádka o vířivku.

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE! S kým nechtěla Laduška vlézt do vířivky?

Lada a prank na mámu. 1

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE šokovala svou mámu! Vážně se vyspala s Tomim?

reklama