Youtubeři

21. října 2021 16:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: 5 nejznámějších songů Freescoota z LIKE HOUSE 2! Čím youtuber dobýval internet?

Účastník druhé řady LIKE HOUSE není jen zkušeným youtuberem a borcem s koloběžkou, ale několik let se snaží prosadit taky jako rapper. Daří se mu to?

Druhá řada populární show LIKE HOUSE začne na obrazovkách nového kanálu Prima SHOW už v pondělí 25. října, a vy se tak opět můžete těšit na skupinku influencerů, kteří se snaží společně žít v jedné vile a zároveň vyhrát půl milionu korun. Jedním ze známých účastníků je Jakub Smrek alias youtuber Freescoot. Ten se na sociálních sítích pohybuje už řadu let a dalo by se říci, že už je menším youtuberským veteránem. Na svém kanále má přes 250 tisíc odběratelů a během své kariéry prošel celkem zajímavým vývojem.

Od mladého hubeného kluka, který měl společně s kontroverzní youtuberskou partičkou TVTwixx na kontě nejednu internetovou kauzu, se totiž změnil ve vysportovaného muže, který za svou minulostí už dávno udělal tlustou čáru. Ostatně jedním z důvodů, proč se do LIKE HOUSE 2 přihlásil, bylo také to, že chtěl lidem ukázat své pravé já.

Od skandálního obsahu se přesunul k videím o své oblíbené jízdě na koloběžce, na nichž ukazuje své oblíbené tipy a triky. Chce tím motivovat mladé diváky nejen ke svému oblíbenému sportu, ale pohybu jako takovému. Při této příležitosti založil také koloběžkářský tábor ScootCamp.

Už několik se však Freescoot věnuje také jiné své zálibě, rapu. Youtuber má za sebou už řadu hip-hopových songů a některé z nich se staly i virálními hity s miliony zhlédnutí. Bohužel ale ne vždy v tom dobrém světle. Jakubova hudba totiž vzbudila velkou vlnu hejtu a jeho první nechvalně známý song 10.4.98 má na YouTube dokonce 149 tisíc nelichotivých dislajků.

A ani dalšími písničkami se bohužel u fanoušků hip-hopu dvakrát neprosadil. Freescootovi to je však jedno, hudba ho zkrátka baví a pod pseudonymem Yakub hodlá songy už jen kvůli svému sebevyjádření produkovat i nadále. A za tuhle sveřepost a odhodlání si ho musí člověk přece jen cenit. Pojďte si tedy spolu s námi připomenout jeho nejznámější songy.

10.4.98

Freescootůvu nepopulární první song o jeho dětství má přes 4 miliony zhlédnutí. Bohužel však také patří mezi nejvíce dislajkovaná a nejhejtovanější videa na tuzemské youtuberské scéně.

Faker

Svým dalším kouskem však u mnohých hejtrů přece jen stoupl. Faker je totiž hate songem na adresu jeho bývalého kamaráda Dannyho z TVTwixx a reakcí na všechny urážky, které měl kontroverzní youtuber na Freescootovu osobu.

24.12.17

Ve svém šíleném vánočním songu pak chtěl Freescoot viditelně navázat na „úspěch“ své prvotiny. A sehnal si do videa dokonce populární pornoherečku Lady Dee!

Neztratím se

Song Neztratím se je pak odpovědí pro všechny hejtry a kritiky jeho tvorby. Chtěl jim v této písni jasně ukazát, že si své místo na youtuberské scény vydřel.

Fuck Off

Píseň, kterou vydal už pod novějším pseudonymem Yakub. Opět rapuje o tom, že kašle na hejty a bude si dělat prostě, co chce. Je přitom mimo jiné např. v kostýmu krále a po boku má sexy modelku a českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubičkovou.

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18.10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také