Youtubeři

29. června 2021 14:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Adam Kajumi a Maru z LIKE HOUSE strávili noc ve stanu! Co na ni známý tiktoker zkusil?

LIKE HOUSE (52) - Stanování.

Známá tiktokerská dvojka se k sobě musela v noci nezvykle tulit. Pokusil se Kajumi i o něco víc?

Reality show LIKE HOUSE se sice chýlí ke konci a už v pátek se dozvíte, který influencer vyhrál půl milionu korun. Do té doby vás ovšem v pořadu čekají hodně divoké věci a rozhodně se nebude jednat o „nudné“ čekání na vítěze. Dost divoký večer tak např. už v dnešním díle prožijí Adam Kajumi s Maru Roseckou.

Protože byli oba nejhoršími tanečníky v samba výzvě, museli za trest strávit noc odloučeně od ostatních ve stanu a v lese. A nutno říct, že stavění nočního příbytku jim dělalo docela velké problémy a diváci si budou asi připadat, jako když koukají na vtipné příhody Pata a Mata. „Stavění stanu byla trošku challenge, protože ani jeden jsme stan dlouho nestavěli. A když nemáte návod, tak to holt trvá,“ vysvětlovala Maru, proč jim nešlo stan jednoduše postavit.

Čekal jsem to horší, čekal jsem, že z toho nebude stan, ale kupa plachet,“ přidal se Adam. Když se jim podařilo stan úspěšně postavit, zjistili, že není zas tak velký, jak předpokládali. „Budeme se asi muset hodně tulit,“ prohlásil natěšeně Adam. Nakonec ale k žádným intimnostem nedošlo. „Po chvíli jsem usnula, ale Adam mě u toho hrozně rušil, furt mě nějak otravoval,“ komentovala společnou noc s Adamem Maru.

Nový díl LIKE HOUSE sledujte dnes od 16:15 na Primě! Minulé díly sledujte v našem ARCHIVU.