Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Adam Kajumi a Maru z LIKE HOUSE strávili noc ve stanu! Co na ni známý tiktoker zkusil?

MilanR. Publikováno: 29.06.2021
Známá tiktokerská dvojka se k sobě musela v noci nezvykle tulit. Pokusil se Kajumi i o něco víc?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE se sice chýlí ke konci a už v pátek se dozvíte, který influencer vyhrál půl milionu korun. Do té doby vás ovšem v pořadu čekají hodně divoké věci a rozhodně se nebude jednat o „nudné“ čekání na vítěze. Dost divoký večer tak např. už v dnešním díle prožijí Adam Kajumi s Maru Roseckou.

Protože byli oba nejhoršími tanečníky v samba výzvě, museli za trest strávit noc odloučeně od ostatních ve stanu a v lese. A nutno říct, že stavění nočního příbytku jim dělalo docela velké problémy a diváci si budou asi připadat, jako když koukají na vtipné příhody Pata a Mata. „Stavění stanu byla trošku challenge, protože ani jeden jsme stan dlouho nestavěli. A když nemáte návod, tak to holt trvá,“ vysvětlovala Maru, proč jim nešlo stan jednoduše postavit.

Čekal jsem to horší, čekal jsem, že z toho nebude stan, ale kupa plachet,“ přidal se Adam. Když se jim podařilo stan úspěšně postavit, zjistili, že není zas tak velký, jak předpokládali. „Budeme se asi muset hodně tulit,“ prohlásil natěšeně Adam. Nakonec ale k žádným intimnostem nedošlo. „Po chvíli jsem usnula, ale Adam mě u toho hrozně rušil, furt mě nějak otravoval,“ komentovala společnou noc s Adamem Maru.

Nový díl LIKE HOUSE sledujte dnes od 16:15 na Primě! Minulé díly sledujte v našem ARCHIVU.

Pavel Novotný v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Vážně prodává Maru informace z LIKE HOUSE? Krysu přijel vypátrat detektiv Pavel Novotný

Laduška z LIKE HOUSE ukázala kluka.

GALERIE: Laduška z LIKE HOUSE ukázala nového kluka! Mladá kráska randí se známým zpěvákem

reklama