Adam Kajumi o LIKE HOUSE. 1
Autor: archiv FTV Prima Adam Kajumi o LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Adam Kajumi otevřeně o LIKE HOUSE! V čem myslel, že bude reality show lepší?

MilanR. Publikováno: 25.06.2021
Co by kontroverzní tiktoker na oblíbené reality show změnil?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Populární reality show LIKE HOUSE se pomalu chýlí ke konci. My ale pro vás máme díky pořadu YouTube Talks stále připraveno pár rozhovorů s jejich účastníky. Jedním z těch nejvýraznějších je samozřejmě Adam Kajumi, který na sebe i ve vile poutal velkou pozornost a nejspíš zase nechtěně rozděloval diváky. V našem rozhovoru se ovšem nebál žádné otázky a kromě témat rasismu či šikany na škole jsme samozřejmě probrali i samotný LIKE HOUSE.

I když si natáčení užívá, přece jen by na reality show pár věcí změnil. Podle jeho slov je totiž LIKE HOUSE málo extrémní, denní challenge si představoval peprnější a zkrátka by chtěl, aby si on i jeho parťáci z vily sáhli během výzev na úplné dno a limity svých možností. A takových challengí bylo ve vile dle jeho slov málo. Souhlasíte s jeho názorem? A proč ho lidé podle jeho slov vůbec považují za kontroverzního youtubera?

To se dozvíte v celém rozhovoru pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks (11) - Co by změnil Adam Kajumi na LIKE HOUSE?
Adam Kajumi o rasismu. 1

YouTube Talks: Otevřená zpověď Adama Kajumiho o šikaně a rasismu! Proč se styděl za svého otce?

Romantická noc Angie s Adamem.

VIDEO: Romantická noc Adama Kajumiho se sexy Angie v LIKE HOUSE! Skončí spolu v  posteli?

reklama