Youtubeři

25. června 2021 18:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Adam Kajumi otevřeně o LIKE HOUSE! V čem myslel, že bude reality show lepší?

Co by kontroverzní tiktoker na oblíbené reality show změnil?

Populární reality show LIKE HOUSE se pomalu chýlí ke konci. My ale pro vás máme díky pořadu YouTube Talks stále připraveno pár rozhovorů s jejich účastníky. Jedním z těch nejvýraznějších je samozřejmě Adam Kajumi, který na sebe i ve vile poutal velkou pozornost a nejspíš zase nechtěně rozděloval diváky. V našem rozhovoru se ovšem nebál žádné otázky a kromě témat rasismu či šikany na škole jsme samozřejmě probrali i samotný LIKE HOUSE.

I když si natáčení užívá, přece jen by na reality show pár věcí změnil. Podle jeho slov je totiž LIKE HOUSE málo extrémní, denní challenge si představoval peprnější a zkrátka by chtěl, aby si on i jeho parťáci z vily sáhli během výzev na úplné dno a limity svých možností. A takových challengí bylo ve vile dle jeho slov málo. Souhlasíte s jeho názorem? A proč ho lidé podle jeho slov vůbec považují za kontroverzního youtubera?

To se dozvíte v celém rozhovoru pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.


Přečtěte si také