Youtubeři

23. června 2021 13:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Romantická noc Adama Kajumiho se sexy Angie v LIKE HOUSE! Skončí spolu v  posteli?

LIKE HOUSE (48) - Romantická noc Adama a Angie

Dává se nám v reality show dohromady další nečekaný pár?

Reality show LIKE HOUSE se sice pomalu ale jistě blíží ke konci, to ovšem neznamená, že se v ní ještě nemohou stát nečekané věci. A možná v ní může vzniknout další překvapivý románek. Aspoň tomu nasvědčují události z dnešního dílu, v němž bude kráska Angie s africkými kořeny slavit s ostatními narozeniny na luxusním hausbótu. Celá párty se samozřejmě povedla, měla ovšem navíc nečekaná zakončení.

Oslavenkyně si totiž mohla vybrat jednoho ze soutěžících, s nímž chce na lodi strávit noc. A zadaná influencerka vybrala si Adama Kajumiho! Když zůstali sami, Adam prozradil, že si s Angie před reality show psali na seznamovací aplikaci. „Angie, pamatuješ si, že jsme měli asi před sedmi měsíci match na Tinderu? Koukal jsem na chat, psalas mi i svoje skutečný jméno. Bylo mi trapný to říkat před ostatníma,“ svěřil se Adam. „To vůbec nevím, psala jsem si tam s hodně týpkama. Hlavně to, prosím, nikomu neříkej, ať se to nerozebírá,“ reagovala překvapená Angie a s úsměvem dodala: „Osud nás spojil už podruhé.“

Adam taky práskl, kolik měl zatím holek. „Nepočítám to, nedělám si čárky. Všichni si myslí, že to je sto, ale řekl bych, že třeba dvacet pět. Vybírám si holky, který jsou sympatický.“ A odpověď Angie na jeho číslo pak mluví za vše. Mezi touto dvojicí to pak evidentně zajiskřilo a má k sobě dost blízko. Jak jejich romantická noc nakonec dopadne?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.