VIDEO: Adam Kajumi vydal romantický song, ze kterého bolí uši. Proč se mu lidé smějí?

Kontroverzní youtuber a tiktoker se opět snaží všechny přesvědčit, že opravdu umí zpívat. A zase se mu to moc nedaří.

Adam Kajumi patří mezi nejúspěšnější české tiktokery a už nějaký čas se snaží ukázat, že i když na oblíbené sociální síti otevírá často pusu do cizích písní, ve skutečnosti zpívat opravdu umí. Jenže jeho pokusy většinou skončí velkým hejtem a brutálním výsměchem. Jeho prvotina Všechno je ALRIGHT patří mezi nejhejtovanější české písně na YouTube a následujícímu Emoji se také spousta lidí smálo. Nedávný virální hit Limity měl hlavu i patu a lidé získávali naději, že z Adama pěvecká hvězdička nakonec přece jen bude. Jenže jeho nejnovější romantický song vrátil zřejmě i jeho fandy zpátky na zem.

Pořád dokola je klasickou romanťárnou a rádoby dojemným duetem, který ale je však ve skutečnosti dost otravnou a vlezlou záležitostí, v níž se 500krát dokola opakuje ta samá věta a Kajumiho pištění už nezvládá zachránit ani produkce a autotune. Známý influencer se v ní navíc dost opakuje, pořád používá svá oblíbená slovíčka typu limity a ukazuje, že i zdánlivě jednoduše prvoplánový song se dá hodně pokazit.

A hejtři samozřejmě jeho nejnovější počin berou útokem a nenechávají na něm opět nit suchou. Kajumi tak musí doufat, že se ze songu vyklube aspoň pořádný virální hit. Po Limitech ale ukázal, že i když se snaží, se zpěvem opravdu není moc dobrý kamarád a radši by si měl vystačit s TikTokem.


Přečtěte si také