reklama

reklama

Adam Kajumi a píseň Pořád dokola. 1
Autor: youtube.com/Adam Kajumi Adam Kajumi a píseň Pořád dokola. 1

VIDEO: Adam Kajumi vydal romantický song, ze kterého bolí uši. Proč se mu lidé smějí?

MilanR. Publikováno: 23.02.2021
Kontroverzní youtuber a tiktoker se opět snaží všechny přesvědčit, že opravdu umí zpívat. A zase se mu to moc nedaří.
Youtuber a muser Adam Kajumi.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mlady youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což znamená,... Přečíst celé

reklama

Adam Kajumi patří mezi nejúspěšnější české tiktokery a už nějaký čas se snaží ukázat, že i když na oblíbené sociální síti otevírá často pusu do cizích písní, ve skutečnosti zpívat opravdu umí. Jenže jeho pokusy většinou skončí velkým hejtem a brutálním výsměchem. Jeho prvotina Všechno je ALRIGHT patří mezi nejhejtovanější české písně na YouTube a následujícímu Emoji se také spousta lidí smálo. Nedávný virální hit Limity měl hlavu i patu a lidé získávali naději, že z Adama pěvecká hvězdička nakonec přece jen bude. Jenže jeho nejnovější romantický song vrátil zřejmě i jeho fandy zpátky na zem.

Pořád dokola je klasickou romanťárnou a rádoby dojemným duetem, který ale je však ve skutečnosti dost otravnou a vlezlou záležitostí, v níž se 500krát dokola opakuje ta samá věta a Kajumiho pištění už nezvládá zachránit ani produkce a autotune. Známý influencer se v ní navíc dost opakuje, pořád používá svá oblíbená slovíčka typu limity a ukazuje, že i zdánlivě jednoduše prvoplánový song se dá hodně pokazit.

A hejtři samozřejmě jeho nejnovější počin berou útokem a nenechávají na něm opět nit suchou. Kajumi tak musí doufat, že se ze songu vyklube aspoň pořádný virální hit. Po Limitech ale ukázal, že i když se snaží, se zpěvem opravdu není moc dobrý kamarád a radši by si měl vystačit s TikTokem.

 

 

Adam Kajumi a vyjádření k párty. 1

VIDEO: Adam Kajumi vysvětlil, že udělal fake párty pro tuto dobrou věc. Lidé mu ale stále nadávají

Adam Kajumi - Emoji. 1

VIDEO: Hejtovaný Adam Kajumi chce zbořit internet novým songem. Jeho trapné romanťárně se ale všichni smějí

reklama