Youtubeři

19. prosince 2017 11:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blíží se krvavá bitka! Johnny Valda se utká v ringu s tímto youtuberem. Co se mezi nimi stalo?

Který z nich má větší šanci na vítězství?

Ano, čtete dobře. Po bitce Bejr vs. Pstruh (a nejspíš ještě před zápasem Pstruh vs. Datel) změří síly v ringu další youtubeři. Tentokrát se bude jednat o populárního Johnnyho Valdu, jehož vyzval na zápas v MMA méně známý youtuber Tomáš Soukup. Že by šlo o další případ internetových hvězdiček, jež si jdou do klece vyřešit své účty? Tentokrát je to malinko jinak.

Valda se totiž přihlásil do projektu The Cage od Swagliftu, v němž se utkají v kleci dva borci, které budou trénovat zkušení MMA trenéři a celá jejich cesta od prvních tréninků až po zápas se bude průběžně natáčet. Johnny si pak chce v MMA přípravě sáhnout až na dno svých sil a čekal, kdo ho nakonec vyzve. A tím vyvoleným je právě Soukup, který to nejspíš bere jako příležitost dát o sobě na YouTube víc vědět.

Soupeři si ale stejně nic nedarují a už při prvním setkání tváří v tvář byly emoce velmi vyhrocené. Jak je pak vidět z prvních příprav, trénink bude pro oba velmi náročný a musí do něj dát maximum. Zatímco mohutnější Valda musí váhu malinko shodit a vylepšit techniku, hubenější Soukup musí naopak přibrat a kvůli svému kouření i hodně zamakat fyzičce či dýchání. Ostatně, podívejte se na video z jejich prvního tréninku sami. Něco nám říká, že tito borci si za 6 týdnů opravdu nic nedarují!


Přečtěte si také