Pstruh vs. Datel - vyjádření 2
Autor: youtube.com Pstruh vs. Datel - vyjádření 2

VIDEO: Pstruh brutálně útočí na Datla! Slavný youtuber prý lže! Chce snad zrušit jejich youtuberskou bitku?

Publikováno: 30.11.2017
Opravdu se utkají Datel se Pstruhem v ringu, nebo už známého provokatéra přešla na zápas chuť?
Youtuber Pstruh
Pstruh
Známý tvůrce drsných reakčních videí, za které se ocitl i před soudem, Známý díky své bitce s... Přečíst celé

reklama

Na youtuberský zápas mezi Datlem a hejtrem Pstruhem čekají jejich fanoušci už pěkných pár měsíců. Známější Datel nedávno o tomto tématu natočil video, v němž ujišťuje, že jejich plánovaný zápas i nadále platí. Jen se musí youtuberovi zahojit zlomený prst a poté musí ještě podstoupit dlouho plánovanou operaci. A Pstruh mu nyní konečně odpověděl další z řady svých brutálních reakcí.

Hned ze začátku se pak Datlovi vysmívá kvůli jeho zranění prstu. To si podle Pstruha snad Datel dokonce vymyslel! Zatímco ve videu o zápasu ukazuje internetová hvězdička sádru, v novějších videích o pár dnů později už inkriminovanou sádru vůbec nemá. Pstruh tak naznačuje, že mohlo jít o další z řady Datlových lží, nebo je zkrátka jen nejrychleji se léčící člověk na planetě.

Zápas pak podle Pstruha i nadále platí. Zároveň ovšem uznává, že konflikt mezi nimi je vlastně uměle vyvolaný a je tak trochu o ničem. S vyhroceným stavem před zápasem s Psychopatem Bejrem, v němž podle něj opravdu o něco šlo, se prý tato situace nedá srovnat. I přesto však ze zápasu rozhodně nehodlá couvnout, protože Datel i fanoušci ho chtějí. Uvidíme, kdy se tedy kromě řečí už konečně dočkáme i samotného zápasu.

 

Datel o bitce se Pstruhem.

VIDEO: Blíží se youtuberská bitka?! Datel promluvil o chystaném zápasu se Pstruhem. Snaží se jejich střetu zbaběle vyhnout?

Vážně napadl malého kluka?

VIDEO: Datel konečně promluvil o napadení! Vážně drsně zaútočil na dítě? Popere se s Pstruhem v youtuberské bitce?

reklama