návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Datel konečně promluvil o napadení! Vážně drsně zaútočil na dítě? Popere se s Pstruhem v youtuberské bitce?

Jeden z nejdiskutovanějších youtuberů současnosti se vyjádřil ke své horké kauze. Jak to s napadením mladého kluka ve skutečnosti bylo?
Vydáno: 13.07.2017
Vážně napadl malého kluka?
Autor: YouTube.com a Pavel Grmolec/Swaglift Vážně napadl malého kluka?

Youtuberský rybníček momentálně žije záběry, na kterých populární Datel údajně napadá na dětském táboře malého kluka. Podle některých kritiků se pak dokonce jednalo o dítě. Na Datla se kvůli jeho chování snesla velká vlna kritiky a pozadu nemohl zůstat ani tvůrce reakčních videí Pstruh, jenž se rozhodl Datla potrestat a vyzval ho k youtuberskému zápasu. A Datel se k těmto nařčením a ostrým slovům konečně vyjádřil.

Ve svém novém videu tak popisuje, jak to podle něj ve skutečnosti bylo. Nejednalo se totiž o žádné dítě, ale o sedmnáctiletého chlapce, který prý údajně Datla celý den otravoval, provokoval a dělal si legraci také z jeho přítelkyně Kačky. Když si pak tedy kluk s Datlovým podpisem "vytřel zadek", došla youtuberovi trpělivost. O žádné napadení se však podle něj nejednalo.

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Vzal prý jenom chlapce za rameno a odvedl si ho stranou, aby mu domluvil. Video bylo prý pak šikovně zastaveno ve chvíli, kdy vypadá Datel v nejhorším světle. Kluk byl podle něho pod vlivem jisté látky a jde navíc o kamaráda youtuberů Pimps, kteří nemají Datla zrovna v lásce. Jde podle něj možná o jejich cílenou provokaci.

A co říká na Pstruhovi výzvu k youtuberské bitce? Tu Datel přijímá, pokud vyzyvatel splní dvě jeho podmínky. Zápas musí být podle něj veřejný a ani jeden z nich za bitku nezinkasuje žádné peníze. Pokud Pstruh na tyto podmínky kývne, rád si s ním v ringu vyřídí účty. Další drsná youtuberská bitka je tak opravdu blízko.

Už teď se ovšem ozývají hlasy, že Datel stále v případě napadení nemluví pravdu a neměl k útoku tak velký důvod. Zdá se, že slavný youtuber své hejtry zkrátka stále moc nepřesvědčil. Co si o celé kauze myslíte vy?

VIDEO: Datel - pravda o napadení
Datel vs. Pstruh

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Podívejte se, jak se Pimps povedlo Datla totálně převézt

VIDEO: Youtubeři Pimps udělali z Datla totálního LOSERA! Podařil se jim ten nejlepší PRANK roku?!

Článek je zařazen v: napadení , zpověď , pstruh , Datel , youtuber , youtuberská bitka

reklama