Vážně napadl malého kluka?
Autor: YouTube.com a Pavel Grmolec/Swaglift Vážně napadl malého kluka?

VIDEO: Datel konečně promluvil o napadení! Vážně drsně zaútočil na dítě? Popere se s Pstruhem v youtuberské bitce?

Publikováno: 13.07.2017
Jeden z nejdiskutovanějších youtuberů současnosti se vyjádřil ke své horké kauze. Jak to s napadením mladého kluka ve skutečnosti bylo?
Youtuber Pstruh
Pstruh
Známý tvůrce drsných reakčních videí, za které se ocitl i před soudem, Známý díky své bitce s... Přečíst celé

reklama

Youtuberský rybníček momentálně žije záběry, na kterých populární Datel údajně napadá na dětském táboře malého kluka. Podle některých kritiků se pak dokonce jednalo o dítě. Na Datla se kvůli jeho chování snesla velká vlna kritiky a pozadu nemohl zůstat ani tvůrce reakčních videí Pstruh, jenž se rozhodl Datla potrestat a vyzval ho k youtuberskému zápasu. A Datel se k těmto nařčením a ostrým slovům konečně vyjádřil.

Ve svém novém videu tak popisuje, jak to podle něj ve skutečnosti bylo. Nejednalo se totiž o žádné dítě, ale o sedmnáctiletého chlapce, který prý údajně Datla celý den otravoval, provokoval a dělal si legraci také z jeho přítelkyně Kačky. Když si pak tedy kluk s Datlovým podpisem "vytřel zadek", došla youtuberovi trpělivost. O žádné napadení se však podle něj nejednalo.

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Vzal prý jenom chlapce za rameno a odvedl si ho stranou, aby mu domluvil. Video bylo prý pak šikovně zastaveno ve chvíli, kdy vypadá Datel v nejhorším světle. Kluk byl podle něho pod vlivem jisté látky a jde navíc o kamaráda youtuberů Pimps, kteří nemají Datla zrovna v lásce. Jde podle něj možná o jejich cílenou provokaci.

A co říká na Pstruhovi výzvu k youtuberské bitce? Tu Datel přijímá, pokud vyzyvatel splní dvě jeho podmínky. Zápas musí být podle něj veřejný a ani jeden z nich za bitku nezinkasuje žádné peníze. Pokud Pstruh na tyto podmínky kývne, rád si s ním v ringu vyřídí účty. Další drsná youtuberská bitka je tak opravdu blízko.

Už teď se ovšem ozývají hlasy, že Datel stále v případě napadení nemluví pravdu a neměl k útoku tak velký důvod. Zdá se, že slavný youtuber své hejtry zkrátka stále moc nepřesvědčil. Co si o celé kauze myslíte vy?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel - pravda o napadení
Datel vs. Pstruh

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Podívejte se, jak se Pimps povedlo Datla totálně převézt

VIDEO: Youtubeři Pimps udělali z Datla totálního LOSERA! Podařil se jim ten nejlepší PRANK roku?!

reklama