Datel o bitce se Pstruhem.
Autor: youtube.com Datel o bitce se Pstruhem.

VIDEO: Blíží se youtuberská bitka?! Datel promluvil o chystaném zápasu se Pstruhem. Snaží se jejich střetu zbaběle vyhnout?

Publikováno: 17.11.2017
Dočkáme se vůbec očekávaného střetu, který byl ohlášen před několika měsíci?
Youtuber Pstruh
Pstruh
Známý tvůrce drsných reakčních videí, za které se ocitl i před soudem, Známý díky své bitce s... Přečíst celé

reklama

Už je to pár měsíců, co známý provokatér Pstruh vyzval k drsné youtuberské bitce kontroverzního youtubera Datla. Pstruha vytočilo jeho chování a také incident, v němž Datel napadl táborníka. Datel si pak jeho drsná slova nenechal líbit a výzvu s několika podmínkami přijal.

Jenže od té doby bylo kolem jejich youtuberské bitky ticho. Nyní se navíc Datel objevuje s rukou v sádře a mnoho jeho hejtrů si proto myslí, že se chce ze zápasu vyvlíknout. Jak to tedy ve skutečnosti s jejich střetem vypadá?

Datlova falešná bouračka.

VIDEO: Datel klesl na dno! Slavný youtuber předstíral děsivou bouračku, aby vyděsil svého kamaráda. Vážně mu to ještě někdo věří?

O tom se nyní Datel rozmluvil v novém videu a zdá se, že příznivci youtuberských rvaček mohou zůstat v klidu. Zápas podle Datla pořád platí a se svou sádrou se z něho rozhodně vyvlíknout nehodlá. K jeho zranění prstu pak údajně došlo právě při tréninku, čímž youtuber navíc dokazuje, že do přípravy dává opravdu všechno.

A kdy, že se tedy youtuberské bitky dočkáme? No, ještě chvíli to trvat bude. Poté, co se Datel zbaví sádry, se totiž chystá ještě na dlouho plánovanou operaci, po níž bude následovat ještě pár měsíců příprav. Přesný termín by se tak podle youtubera mohl začít domlouvat zhruba v lednu a zdá se, že dříve, než na jaře se jejich střetu nedočkáme. Co myslíte, dojde nakonec k jejich zápasu ringu nakonec, nebo se jeden z nich raději vymluví? A kdo z nich má větší šanci na výhru?

 

Proč Datel vlastně napadl táborníka?

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel reaguje na „napadeného“ táborníka! Co se vlastně na táboře stalo?

Vážně napadl malého kluka?

VIDEO: Datel konečně promluvil o napadení! Vážně drsně zaútočil na dítě? Popere se s Pstruhem v youtuberské bitce?

reklama