YouTube News: Blíží se youtuberská bitka? Ikaro vyzval Datla na drsný zápas v ringu. Skončí to opět zlomenou nohou?

Rivalita mezi známými internetovými nepřáteli je opět zpátky. Opravdu se Datel s Ikarem tentokrát porvou oficiálně?

V dnešním díle našeho exkluzivního pořadu YouTube News se mimo jiné podíváme na nehezkou youtuberskou módu posledních měsíců. A to vyřizovat si své účty v ringu při oficiálních zápasech. Jen pár hodin poté, co Marek Valášek aka Datel vyzval na zápas provokatéra MikeJePan, se totiž na této události rozhodl přiživit Datlův úhlavní nepřítel Ikaro a také ho vyzval na youtuberský zápas.

Důvod? Ikarovi se už dlouho nelíbí Datlovo vystupování a také to, že se mu konkurent stále neomluvil za zlomeninu nohy, kterou měl Marek dnes již neaktivnímu youtuberovi způsobit během jejich nechvalně známé potyčky. Datel si přitom nedávno za tento incident odnesl od soudu trest pokutou 25 tisíc korun či v případě nezaplacení 5 týdnů vězení.

Ikaro tak nyní vyzval Datla k již oficiálnímu zápasu, tentokrát v jeho milovaném kickboxu, jemuž se bývalý youtuber evidentně velmi věnuje. Jenže jak se zdá, k tomuto zápasu nakonec nedojde, jelikož Datel Ikarovu výzvu podle všeho odmítl. A ono je to vlastně dobře. Dále se pak v nových YouTube News dozvíte o nových problémech Logana Paula či obrovském úspěchu Jirky Krále.

Sdílejte článek