Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Brutální hádka mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3! Kvůli komu se do sebe pustili?

MilanR. Publikováno: 05.05.2022
Ani tento týden se LIKE HOUSE 3 neobejde bez pořádné výměny názorů. A zase u toho nechybí rázná Simona.
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Ještě před pár týdny to vypadalo, že to mezi Sebastianem Lyangem a Simonou Tvardek v reality show LIKE HOUSE 3 poměrně jiskří. Sám Sebastian ostatně ve zpovědnici přiznal, že se mu osobitá influencerka líbí. Jenže nyní je situace zcela odlišná a při dnešní hádce na sebe oba nenechají nit suchou.

Důvodem jejich sporu je pak David Nguyen, Sebastianův kamarád, který byl minulý týden z reality show vyhozen. Lyangovi se pak nelíbilo, jak se Simona chovala během jeho odchodu. Neprojevila sebemenší empatii a účast s Davidovým smutkem. Chovala se chladně, za což schytává spoustu hejtů na sociálních sítích a mnozí lidé si přejí její vyřazení. Na druhou stranu Simona opět nechápe, proč to všichni řeší, a zaskočily ji také Davidovy reakce na internetu.

„Nikdo po tobě nechce, abys s námi kamarádila. Mě jen mrzelo, jak jsi o Davidovi mluvila,“ říká ještě relativně v klidu Sebastian. „A jak jsem o něm mluvila!?“ štěkne po něm Simona. „Jen jsem opakovala, co on o sobě prohlásil sám. Řekl, že už nemá co ukázat!“ vysvětluje dále Simona s vše uzavírá po svém: „Jděte všichni do p*dele, už mě to nebaví!“ Obrací se na Sebastiana a dodává, že se chová jako malé dítě.

„Tobě je všechno úplně jedno!“ odpoví jí Sebastiana a jeho názor podpoří i Vojta. „Simonu mám rád, ale tímhle mě úplně ničí! Simoně je jedno, co si o ní kdo myslí a co o ní kdo říká,“ svěřuje se Sebastian a naznačuje, že Simoně na ostatních lidech vůbec nezáleží. „Já si taky myslím, že některé tvoje názory jsou na ho*no, ale neříkám ti to, protože respektuju tvůj názor,“ dodává Sebastian. Jak se situace mezi nimi vyvine?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Naštvaná Silvia Dellai v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Pláč v LIKE HOUSE 3!? Čím doženou influenceři Silvii Dellai k slzám?

Simona odhalila v LIKE HOUSE 3 děsivé tajemství. 1

VIDEO: Smutné odhalení v LIKE HOUSE 3! Co prozradil věštec o otci drsňačky Simony?

reklama