VIDEO: Brutální hádka mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3! Kvůli komu se do sebe pustili?

LIKE HOUSE 3 (44) - Simona vs. Sebastian

Ani tento týden se LIKE HOUSE 3 neobejde bez pořádné výměny názorů. A zase u toho nechybí rázná Simona.

Ještě před pár týdny to vypadalo, že to mezi Sebastianem Lyangem a Simonou Tvardek v reality show LIKE HOUSE 3 poměrně jiskří. Sám Sebastian ostatně ve zpovědnici přiznal, že se mu osobitá influencerka líbí. Jenže nyní je situace zcela odlišná a při dnešní hádce na sebe oba nenechají nit suchou.

Důvodem jejich sporu je pak David Nguyen, Sebastianův kamarád, který byl minulý týden z reality show vyhozen. Lyangovi se pak nelíbilo, jak se Simona chovala během jeho odchodu. Neprojevila sebemenší empatii a účast s Davidovým smutkem. Chovala se chladně, za což schytává spoustu hejtů na sociálních sítích a mnozí lidé si přejí její vyřazení. Na druhou stranu Simona opět nechápe, proč to všichni řeší, a zaskočily ji také Davidovy reakce na internetu.

„Nikdo po tobě nechce, abys s námi kamarádila. Mě jen mrzelo, jak jsi o Davidovi mluvila,“ říká ještě relativně v klidu Sebastian. „A jak jsem o něm mluvila!?“ štěkne po něm Simona. „Jen jsem opakovala, co on o sobě prohlásil sám. Řekl, že už nemá co ukázat!“ vysvětluje dále Simona s vše uzavírá po svém: „Jděte všichni do p*dele, už mě to nebaví!“ Obrací se na Sebastiana a dodává, že se chová jako malé dítě.

„Tobě je všechno úplně jedno!“ odpoví jí Sebastiana a jeho názor podpoří i Vojta. „Simonu mám rád, ale tímhle mě úplně ničí! Simoně je jedno, co si o ní kdo myslí a co o ní kdo říká,“ svěřuje se Sebastian a naznačuje, že Simoně na ostatních lidech vůbec nezáleží. „Já si taky myslím, že některé tvoje názory jsou na ho*no, ale neříkám ti to, protože respektuju tvůj názor,“ dodává Sebastian. Jak se situace mezi nimi vyvine?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.